Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Kebo

Kebo

Kebo

Zástupce Warda v jeho moderní verzi Hydry.

Sezóny 2
2015 - 2015

Základní informace

Kebo byl operativcem Hydry, který se po pádu jejích větších buněk přidal k Wardovi, aby spolu vytvořili novou a lepší verzi, jež nebude stát na zastaralých a fanatických pravidlech. Wardovi asistoval jako jeho pravá ruka a pomáhal mu s plánováním operací.

Druhá a třetí série

Když většina vedení Hydry padla spolu s Wolfgangem von Struckerem a Danielem Whitehallem, nastal napříč Hydrou chaos. Ward Keba násilím přesvědčil, aby se k němu připojil a spolu začali předělávat organizaci k obrazu svému. Jedním z prvních úkolů, které mu Ward zadal, bylo nalezení Wernera von Struckera, syna velkého vůdce Hydry. Kebo Wernera úspěšně unesl a následně se podílel i na jeho mučení. Werner se k nim taktéž poté připojil a dostal přiřazený vlastní úkol.


S.H.I.E.L.D. byl ale připraven se Wardovi pomstít a proto přišli s plánem, kdy na něj vyslali Lance Huntera v přestrojení. Kebo na jeho historku skočil a k Wardovi jej také přivedl. Oba útok ale přežili a pokračovali ve své činnosti. Keba nakonec zabila Bobbi Morse, když jej udržela v bazénu a zelektrizovala jej svými obušky.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Nevím jak hodnotit…

10.2.2021 | 16:53:16

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás