Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Lash

Lash

Lash

Inhuman, jehož cílem je vraždit ostatní svého druhu. Funguje jako Jekyll a Hyde, a proto byla jeho identita dlouho obestřena tajemstvím. Pro jeho přátele a rodinu to nakonec byla pěkně tvrdá rána.

Sezóny 1
2015 - 2016

Základní informace

Po útoku na Inhumanský Ráj dostal Andrew Garner za úkol prostudovat jejich kulturu a historii. Jedna z knih měla v sobě nastraženou Terrigenovou mlhu a jelikož měl Andrew Inhumanské geny, začal se měnit. Byl jako Jekyll a Hyde, v jednu chvíli milým profesorem a najednou se z něj stalo běsnící monstrum. Aby mohl přežít, musel zabíjet ostatní Inhumany, začal se tím také natrvalo měnit v Lashe.

Jednoho dne ale zachránil Daisy Johnson a zbavil ji Hivovy nadvlády. Stálo ho to ale život.


Třetí série

Během Inhumanské krize, kdy se Terrigen dostal do ryb, měl Andrew za úkol hodnotit novorozené Inhumany. Jedna z knih Ťia-jing, kterou Andrew studoval, jej proměnila taktéž v Inhumana a toho ostatní nazvali Lashem. Se seznamem S.H.I.E.L.D.u bylo pro něj stopování Inhumanů hračka a jako Lash je tak mohl bez problémů zabít. Poprvé na něj agenti narazili, když šli pro svého známého Lincolna Cambella. Poté se s ním setkali ještě mnohokrát.

Grant Ward, jakožto nová hlava Hydry, na něj nasadil Wernera von Struckera, syna jednoho z velikánů této organizace. Ani jeden netušil, že Andrew je vlastně Lash a tak to pro Wernera neskončilo podle plánu. Když byla jeho identita provalena, předali jej ATCU, jenž vytvářeli lék. Nikdo ale nečekal, že za touto organizací se opět ukrývá Hydra a tak se dostal do jejich rukou.

S pomocí Jemmy nakonec unikl a po nějaké době se sám vzdal S.H.I.E.L.D.u. Chtěl se rozloučit s May, protože se měnil natrvalo. Když se tak stalo, využili jej pro boj proti Hivovi. Stal se lékem na jeho nákazu a z jeho okovů osvobodil Daisy. Nakonec jej zabil Hellfire, další z Alveusových poskoků.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Škoda, že nezabil Hiva on :(

10.2.2021 | 16:57:11
GanG

Škoda, že si nikdo nedal více práce s rozloučením postavy, tak úzce spojené s hlavní postavou.

20.8.2017 | 20:15:47
Spiker

Mohl by se vrátit.

22.5.2017 | 23:23:50

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás