Agents of S.H.I.E.L.D. Lash

Lash

Lash

Inhuman, jehož cílem je vraždit ostatní svého druhu. Funguje jako Jekyll a Hyde, a proto byla jeho identita dlouho obestřena tajemstvím. Pro jeho přátele a rodinu to nakonec byla pěkně tvrdá rána.

Sezóny 1
2015 - 2016


Základní informace

  • Příslušnost: žádná
  • Poprvé se objevil v: Laws of Nature
  • Hraje: Matthew Willig

Po útoku na Inhumanský Ráj dostal Andrew Garner za úkol prostudovat jejich kulturu a historii. Jedna z knih měla v sobě nastraženou Terrigenovou mlhu a jelikož měl Andrew Inhumanské geny, začal se měnit. Byl jako Jekyll a Hyde, v jednu chvíli milým profesorem a najednou se z něj stalo běsnící monstrum. Aby mohl přežít, musel zabíjet ostatní Inhumany, začal se tím také natrvalo měnit v Lashe.

Jednoho dne ale zachránil Daisy Johnson a zbavil ji Hivovy nadvlády. Stálo ho to ale život.


Třetí série

Během Inhumanské krize, kdy se Terrigen dostal do ryb, měl Andrew za úkol hodnotit novorozené Inhumany. Jedna z knih Ťia-jing, kterou Andrew studoval, jej proměnila taktéž v Inhumana a toho ostatní nazvali Lashem. Se seznamem S.H.I.E.L.D.u bylo pro něj stopování Inhumanů hračka a jako Lash je tak mohl bez problémů zabít. Poprvé na něj agenti narazili, když šli pro svého známého Lincolna Cambella. Poté se s ním setkali ještě mnohokrát.

Grant Ward, jakožto nová hlava Hydry, na něj nasadil Wernera von Struckera, syna jednoho z velikánů této organizace. Ani jeden netušil, že Andrew je vlastně Lash a tak to pro Wernera neskončilo podle plánu. Když byla jeho identita provalena, předali jej ATCU, jenž vytvářeli lék. Nikdo ale nečekal, že za touto organizací se opět ukrývá Hydra a tak se dostal do jejich rukou.

S pomocí Jemmy nakonec unikl a po nějaké době se sám vzdal S.H.I.E.L.D.u. Chtěl se rozloučit s May, protože se měnil natrvalo. Když se tak stalo, využili jej pro boj proti Hivovi. Stal se lékem na jeho nákazu a z jeho okovů osvobodil Daisy. Nakonec jej zabil Hellfire, další z Alveusových poskoků.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Škoda, že si nikdo nedal více práce s rozloučením postavy, tak úzce spojené s hlavní postavou.

20.8.2017 | 20:15:47
Spiker

Mohl by se vrátit.

22.5.2017 | 23:23:50

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy