Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Lash

Lash

Lash

Inhuman, jehož cílem je vraždit ostatní svého druhu. Funguje jako Jekyll a Hyde, a proto byla jeho identita dlouho obestřena tajemstvím. Pro jeho přátele a rodinu to nakonec byla pěkně tvrdá rána.

Sezóny 1
2015 - 2016

Základní informace

Po útoku na Inhumanský Ráj dostal Andrew Garner za úkol prostudovat jejich kulturu a historii. Jedna z knih měla v sobě nastraženou Terrigenovou mlhu a jelikož měl Andrew Inhumanské geny, začal se měnit. Byl jako Jekyll a Hyde, v jednu chvíli milým profesorem a najednou se z něj stalo běsnící monstrum. Aby mohl přežít, musel zabíjet ostatní Inhumany, začal se tím také natrvalo měnit v Lashe.

Jednoho dne ale zachránil Daisy Johnson a zbavil ji Hivovy nadvlády. Stálo ho to ale život.


Třetí série

Během Inhumanské krize, kdy se Terrigen dostal do ryb, měl Andrew za úkol hodnotit novorozené Inhumany. Jedna z knih Ťia-jing, kterou Andrew studoval, jej proměnila taktéž v Inhumana a toho ostatní nazvali Lashem. Se seznamem S.H.I.E.L.D.u bylo pro něj stopování Inhumanů hračka a jako Lash je tak mohl bez problémů zabít. Poprvé na něj agenti narazili, když šli pro svého známého Lincolna Cambella. Poté se s ním setkali ještě mnohokrát.

Grant Ward, jakožto nová hlava Hydry, na něj nasadil Wernera von Struckera, syna jednoho z velikánů této organizace. Ani jeden netušil, že Andrew je vlastně Lash a tak to pro Wernera neskončilo podle plánu. Když byla jeho identita provalena, předali jej ATCU, jenž vytvářeli lék. Nikdo ale nečekal, že za touto organizací se opět ukrývá Hydra a tak se dostal do jejich rukou.

S pomocí Jemmy nakonec unikl a po nějaké době se sám vzdal S.H.I.E.L.D.u. Chtěl se rozloučit s May, protože se měnil natrvalo. Když se tak stalo, využili jej pro boj proti Hivovi. Stal se lékem na jeho nákazu a z jeho okovů osvobodil Daisy. Nakonec jej zabil Hellfire, další z Alveusových poskoků.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Škoda, že si nikdo nedal více práce s rozloučením postavy, tak úzce spojené s hlavní postavou.

20.8.2017 | 20:15:47
Spiker

Mohl by se vrátit.

22.5.2017 | 23:23:50

Stav překladu

Epizoda S06E13: New Life (Part II)

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí na verze:

  • KILLERS, MiNx, TBS, AMZN, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Agenti se s námi po sedmé sérii rozloučí

Stanice ABC včera oznámila, že seriál Agenti S.H.I.E.L.D.u skon­čí po sedmé sérii. Příští léto 2020 tedy poběží Agenti naposled se svými třinácti epizodami. Ke konci seriálu se vyjádřil Jeph Loeb, výkonný viceprezident a ředitel Marvel Television.

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás