Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 648×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Lucio

Lucio

Inhuman bojující za Hydru, který dokáže pohledem ostatní zparalyzovat.

Sezóny 1
2016 - 2016

Základní informace

Lucio pracoval v Kolumbii jako člen místní policie, načež se u něj projevily schopnosti Inhumana a naverbovala jej Hydra. Postupně byl cvičen k tomu, aby byl členem Hivovy armády, který potřeboval Inhumany pro svůj plán k ovládnutí světa.

Třetí série

Když se ve světě rozšířil Terrigen a měnil lidi v Inhumany, pracoval Lucio pro policii v Bogotě, kde taktéž získal své schopnosti. Lucio po přeměně fungoval jako mytická Medusa a dokázal tak lidi svým zrakem naprosto znehybnit. Schopnosti první používal pro zkorumpovanou policii, ale následně jej do svých chapadel lapila Hydra. Ta jej potřebovala pro Hiva, svého boha a prvního Inhumana, který dokázal ostatní svého druhu ovládat. Chtěl si tak vybudovat armádu, aby mohl ovládnout svět.


Jednoho dne mu dal Hive za úkol přivést mu pět lidí, které pak využil k tomu, aby se zregeneroval. Následně byl vyslán na Zephyr, kde měl lapit zbývající členy S.H.I.E.L.D.u, ale byl poražen a zabit Joeym Gutierrezem. Tým poté zjistil, že byl jedním z Inhumanů infikovaných Hivem.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

nevím jak hodnotit tuhle postavu. Vím, že pracoval s hydrou i tak ho, ale lituju kvůli jeho schopnosti

10.2.2021 | 17:04:24

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama