Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 648×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Malachi

Malachi

Chronicomský lovec, jehož úkolem bylo ulovit Lea Fitze.

Sezóny 2
2019 - 2020

Základní informace

Malachi je jedním z posledních přeživších Chronicomů, který patřil mezi lovce. Jeho úkolem bylo chytit Fitze, aby pro Chronicomy stvořil stroj času a oni tak mohli zabránit zničení své planety. K tomu však nedošlo a Chronicomové se rozhodli, že ovládnou Zemi.

Šestá série

Jako jeden z přeživších zničení planety Chronyca-2, se připojil ke skupině Chronicomů, kteří chtěli s pomocí stroje času planetu zachránit. K tomu ale potřebovali Leopolda Fitze, který se podobným způsobem podílel na záchraně Země. Kromě Fitze se utkal i s jeho přáteli, jimž řekl, že chtějí Fitze, protože si zahrával se zákony vesmíru. Jeden Fitz totiž zemřel v Chicagu a tenhle byl teprve na cestě do budoucnosti. Malachi následně unikl a na Kitsonu získal Fitze.


Mladého vědce přesunul na loď Konfederace a byl také u toho, když byl Fitz donucen použít přístroj pro mozkovou fúzi. Malachiho poté porazil Enoch, který svým přátelům pomohl uniknout. Malachi už je ale nepotřeboval, jelikož měli naskenované jejich vzpomínky. Kvůli tomu se také rozhodli, že místo záchrany své planety ovládnou Zemi. Proto také Chronicomové napadli Maják a donutili S.H.I.E.L.D. se stáhnout a cestovat do minulosti, aby zabránili Chronicomům v narušení časové linky.

Sedmá série

Když se tým S.H.I.E.L.D.u vrá­til do momentu, ze kterého vycestovali, vyslala Sibyl Malachiho a další lovce, aby je v Majáku zaskočili. Ve stejnou dobu, co se Chronicomové proháněli po chodbách základny, se druhá část týmu S.H.I.E.L.D.u zachá­zela na lodi Chronicomů, kde vysílali signál. S jeho pomocí dali Chronicomům včetně Malachiho empatii a oni se tak vrátili ke své přátelské podstatě, kdy pouze lidstvo sledovali a nesnažili se jej zničit.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Prostě chronicom…

10.2.2021 | 17:09:06

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama