Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 648×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Sarge

Sarge

Záhadný člověk, který má obličej Coulsona.

Sezóny 1
2019 - 2019

Základní informace

Sarge je stvoření z jiné dimenze s podobou Phila Coulsona. Ze začátku neměl ponětí o tom, kdo je a jako poslání měl najít a zabít Izel a její stvoření Shrike.

Šestá série

Když Sarge přišel na Zem se svým týmem, téměř nic si nepamatoval. Věděl jediné a to, že Izel zabila jeho rodinu a že ničí světy. Proto stvořil svůj tým a začal ji nahánět po vesmíru, aby se pomstil. Znal způsob, jakým najít a zničit stvoření Shrike. S.H.I.E.L.D. si však ze začátku myslel, že Sarge a jeho tým zabíjí nevinné lidi a snažili se ho zastavit.


Po té, co unesl Melindu May, se S.H.I.E.L.D.u ho podařilo zatknout i s celým jeho týmem. Sarge však nad organizací na chvíli později převzal kontrolu, protože jako jediný věděl, jak zastavit Shrike. Jeho touha po pomstě byla tak velká, že v jednu chvíli byl ochotný obětovat i Snowflake, členku jeho týmu, aby znemožnil Izel přistát na zemi. Výbuch auta, který plánoval, však nenastal a Izel uprchla. On mezi tím pronikl do Zephyru a osvobodil zbytek svého týmu. Jeho plán ukrást Zephyr však nevyšel a byl znovu uvězněn.

To netrvalo dlouho, protože do základny Maják pronikla Izel, posedla May a v jejím těle ho zastřelila. Sarge však neumřel, zregeneroval se a znovu oživl. Když byl v limbu, začal si vzpomínat na svou dceru a ženu, které údajně ztratil. Toto všechno však Izel nakonec vyvrátila a sdělila mu, že je z jejího světa a že se jmenuje Pachakutiq. Coulsonovo tělo bylo okopírováno monolity a posláno přes čas a prostor do dimenze, ze které pochází. V tom světě neměl nikdo pevnou formu i když po ní toužili. Když se však Pachakutiq spojil s tělem Coulsona, jeho vzpomínky se pomíchaly.

Sarge tomu zprvu nevěřil a dále měl v plánu ji zastavit. Izel mu prozradila svůj plán a to otevřít dveře do jejich dimenze a vpustit zbytek jejich druhu na Zem, aby mohli posednout lidi. Po jeho probuzení zjistil, že má nadpřirozenou sílu. Daisy Johnson doufala, že s jeho další smrtí budou jeho vzpomínky jasnější a že se stane opravdovým Coulsonem, a tak mu zlomila vaz a čekala, než se opět zregeneruje. Na chvíli se to podařilo a Sarge se znovu spojil s S.H.I.E.L.D.em.

Když se tým vydal do chrámu, kde byla Izel, Sarge se k nim připojil. Skoro se mu v boji Izel podařilo zabít, ale nakonec to nezvládl, něco mu bránilo. May se rozhodla s ním promluvit, což se jí stalo osudným Sarge ji probodl svým mečem a poslal do jiné dimenze jako signál k tomu, že invaze může začít. Tímto se oficiálně přidal k Izel a vzpomněl si na své pravé já. Nakonec on s Izel byli zastaveni týmem a nadobro zabiti. Invaze z jiné dimenze se tedy nekonala.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Jedna velká záhada…

10.2.2021 | 17:30:50
Milano33

Fenomenálny záporak a kvôli Coulsonovi pre väčšinu postáv dosť osobný.

31.8.2020 | 23:46:41

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama