Zdroj: FX
Je nám ctí vás informovat, že titulky k závěrečné epizodě celého seriálu jsou již dostupné ke stažení. Postaral se o ně tým ve složení @Hendorn, @Janel a @Blahar. Po zhlédnutí nám nezapomeňte dát vědět své finální pocity. Děkujeme, že jste s námi zůstali až do konce, a přejeme příjemnou zábavu.
Zdroj: FX
Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
DobrodružnýHororovýMysteriózní
USA | 2014 | Ukončeno
4 sezóny
| FX
| 43 minut
Disney Plus
V New Yorku se rozšíří smrtelná nákaza, kterou musí epidemiolog, starý lovec upírů a pár dalších přeživších semknutých ve skupině zastavit dříve, než bude pozdě. Dříve, než starobylá legenda ovládne svět. Dříve, než se zhoubná kmen rozšíří po celém světě.
Obsazení:David Bradley (Abraham Setrakian), Corey Stoll (Ephraim Goodweather), Kevin Durand (Vasiliy Fet), Richard Sammel (Thomas Eichhorst), Mía Maestro (Nora Martinez), Jonathan Hyde (Eldritch Palmer), Miguel Gomez (Augustin "Gus" Elizalde), Jack Kesy (Gabriel Bolivar), Natalie Brown (Kelly Goodweather), Max Charles (Zack Goodweather), Sean Astin (Jim Kent), Rupert Penry-Jones (Quinlan), Joaquín Cosío (Angel Guzman Hurtado), Ruta Gedmintas (Dutch Velders), Samantha Mathis (Justine Feraldo)
(více)
Diskuze /9
OlafDark čestný člen redakce
Děkuji moc za celou sérii. Fámě o konci nevěřím, takže se těším na 5. řadu. Mějte se! :-)
#3 Alex02 #5 percival2 #6 BlaharAlenn
Dobrej konec. I když až moc sladký. Bez tý lásky by jsem se obešel :D
Alex02
#1 OlafDark: tak to sa jej snáď niekedy dožiješ lol… prý fáma o konci… všetko bolo úplne oficiálne a jasne potvrdené, toto bol záver seriálu. tečka. smiř se s tím :D
Dark Passenger
Čtvrtá série se mi líbila asi ze všech nejmíň, ale ten konec nebyl zlej. Celkově sem od toho čekal víc.
percival2
#1 OlafDark: Bylo to psané podle knížek, autor si to sám režíroval, ale klidně čekej :-D
Blahar
#1 OlafDark: Taky se nevzdávám naděje! :D
percival2
Dodíváno, fakt hezký konec … ! žádné zbytečné zvraty, uvěřitelný konec, krásný fetův komentář na konci, snad jen styl čtvrté řady jako post-apo překvapil
percival2
Prosím adminy o zakrytí spoileru ;-) nový řádek byl, vykřičník byl, mezera taky …
Marcus Flavius
Finále na můj vkus až moc natlačených událostí na sebe.Mistr se tak bál bomby a utíkal před ní, že nepochopitelně najednou jde až k ní :-) Poslední série už postrádala takový to post-apo , prostě zabít mistra a konec.Každopádně mě seriál bavil a na trhu nevidím nic podobného.Díky překladatelů za titulky.