V posledních měsících se velmi spekulovalo o tom, jestli se Akta X vrátí příští rok s další sérií. Návratu byl nakloněn nejen tvůrce Chris Carter, ale i televize FOX, která byla velmi spokojená se sledovaností revivalu.
Bohužel časové plány Gillian Anderson a Davida Duchovnyho jsou tento rok plné, a tak se letos k natáčení nedostanou.
Nicméně tvůrci chtějí vyhovět fanouškům a natočit i přesto další sérii. Zatím není jasné, v jakém formátu se jedenáctá série kultovního seriálu objeví, ale Chris Carter se očividně definitivně rozloučil s myšlenkou třetího filmu.
Návrat Akt X je naplánovaný na přespříští sezónu, tedy buď na podzim 2017, nebo jaro 2018.
Zdroj: FOX
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 1993 | Ukončeno
11 sezón
| FOX
| 43 minut
Disney Plus
Zvláštní agenti FBI Fox Mulder a Dana Scullyová se zaměřují na nevysvětlitelné případy, které jsou velmi často spjaté s paranormálními jevy a s možnou existencí mimozemského života na Zemi – tedy na takzvaná Akta X. Mulder je o existenci mimozemšťanů neochvějně přesvědčen, Scullyová je zase neochvějný skeptik a spolu tvoří dvojici, která odkrývá pravdu skrývající se někde tam venku…
Obsazení:David Duchovny (Fox Mulder), Gillian Anderson (Dana Scully), Mitch Pileggi (Walter Skinner), William B. Davis (Kuřák), Bruce Harwood (John Fitzgerald Byers), Dean Haglund (Richard Langly), Tom Braidwood (Melvin Frohike), Sheila Larken (Margaret Scully), Melinda McGraw (Melissa Scully), Peter Donat (William Mulder), Rebecca Toolan (Teena Mulder), Megan Leitch, Vanessa Morley (Samantha Mulder), Jerry Hardin (Deep Throat), Steven Williams (X), Nicholas Lea (Alex Krycek)
(více)
Diskuze /4
pozitkar
Post-apo X-files? Protože v posledním díle celá Země umírala a Scully zachránila jen Muldera :-)
Tercii
Trochu mám dojem, že by to měli ukončit, a to říkám jako někdo, komu Akta X rodiče pouštěli místo večerníčka. Už ten konec té jakési desáté sezóny byl podivný, absolutně nevím, jak se s tím chtějí popasovat, a čeho je moc, toho je příliš. Neříkám, že mi některé věci z revivalu nevyrazily dech v pozitivním slova smyslu, bohužel ale i v tom negativním. Jako takový cliffhanger na konci, tak jsem pokračování předpokládala. Bez toho by to ani omylem nešlo, to by byla hodně velká chyba. Tak trochu ale doufám, že to pomalu ukončí. Takové protahování pořád, to nedělá dobrotu.
#4 vlad123R.O.B.I.N007
Až za tak dlouho?..Ach jo.
vlad123
#2 Tercii: No tak na to zapomen, to se vyresi kamarade. takovouhle zlatou husu totiz mas jen jednou za zivot, a nikdo to nepusti. To mas sledovanost, prodej… kazda tv to chce proste. lidi to zerou, po celem svete.