Zdroj: FOX
O pokračování seriálu Akta X se diskutovalo už během vysílání 10. série, ale dosud nebyly žádné oficiální informace o tom, zda se nových dílů skutečně dočkáme. Televizní stanice FOX však ve čtvrtek 20. dubna oznámila, jaké má ohledně seriálu plány na další sezónu.
K návratu kultovního seriálu Akta X by mělo dojít v sezóně 2017/2018, a to buď na konci tohoto roku, nebo na začátku příštího.
Televize FOX byla spokojená se sledovaností loňského návratu seriálu v podobě šestidílné 10. série a proto si objednala pokračování. Poslední díl navíc skončil velmi otevřeně, a tak se natočení dalších dílů víc než nabízelo.
(Foto: FOX)
Nová série by měla mít deset dílů a natáčení se plánuje na léto 2017. Do seriálu se určitě vrátí Gillian Anderson a David Duchovny v rolích agentů Scullyové a Muldera. Další obsazení zatím není potvrzené. Duchovní otec seriálu Chris Carter bude pokračovat v produkčním týmu a je otázkou, zda se chopí scenáristického pera a vezme si na starost mytologii seriálu.
Těšíte se?
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 1993 | Ukončeno
11 sezón
| FOX
| 43 minut
Disney Plus
Zvláštní agenti FBI Fox Mulder a Dana Scullyová se zaměřují na nevysvětlitelné případy, které jsou velmi často spjaté s paranormálními jevy a s možnou existencí mimozemského života na Zemi – tedy na takzvaná Akta X. Mulder je o existenci mimozemšťanů neochvějně přesvědčen, Scullyová je zase neochvějný skeptik a spolu tvoří dvojici, která odkrývá pravdu skrývající se někde tam venku…
Obsazení:David Duchovny (Fox Mulder), Gillian Anderson (Dana Scully), Mitch Pileggi (Walter Skinner), William B. Davis (Kuřák), Bruce Harwood (John Fitzgerald Byers), Dean Haglund (Richard Langly), Tom Braidwood (Melvin Frohike), Sheila Larken (Margaret Scully), Melinda McGraw (Melissa Scully), Peter Donat (William Mulder), Rebecca Toolan (Teena Mulder), Megan Leitch, Vanessa Morley (Samantha Mulder), Jerry Hardin (Deep Throat), Steven Williams (X), Nicholas Lea (Alex Krycek)
(více)
Diskuze /12
lightbrand2
Těch 6 dílů byla naprostá hovadina.....
Angi
Celkově byla řada slabá, ale našly se i dobré epizody.
Holldir
Slabej výkřik do tmy, ale na druhou stranu nemohlo to být stejné jak předešlé serie takže na druhou stranu s tím co měli to nevyšlo tak špatně. Hlavně zkoušeli zda budou diváci a ne zda to bude parádní. Diváci jsou takže se dá soudit, že další serie by mohla za něco stát
#5 PremJK
Já sem velice rád !!! mě se těch 6 dílů hodně líbilo po tolika letech zas vidět tuhle dvojku byla paráda ;)
Prem
#3 Holldir: Kéž bys měl pravdu. Další zklamání bych už asi nepřežila :-(
scottt1
Vsetkych 6 dielov bolo vynikajucich. Koli tomu otvorenemu koncu som tusil, ze dalsia seria niekedy este bude. Ci uz s novymi agentmi alebo starymi.
georgezz
Mě se to taky líbilo, už se těším na další sérii.
Tercii
Tak ještě aby nové díly nebyly, vzhledem k tomu cliffhangeru… No, těším se. I když mi některé díly z minisérie vůbec nesedly.
SavaaRose
Skvělá zpráva :-)
nagasek5
Super na to se tesim nevi nekdo jestli to bude na podzim???
Balerion
Chce to zrušit tu epizodnost a napsat poradny příběh, třeba jako celovecerak a rozkouskovat do pár dílů ale dát tomu grady! Jinak to bude jenom výplach z 90 let pro několik nostalgiku.
Pavel 1963
NAvázat po tak dlouhé době je těžké, ala stejně jsem to znovu rád viděl. Co mně vadilo je Carterovo jiné směřování seriálu. Prostě neberu, že za všechno můžou zlí lidé a ne záhady, různá mysteria a mimozemšťané.