Zdroj: FOX
Od návratu kultovních Akt X na televizní obrazovky nás sice pořád dělí něco málo přes půl roku, stanice FOX si pro nás ale i tak připravila další speciální teaser trailer. Ten je sice hodně podobný už tomu poslednímu, pár zajímavých nových záběrů (a replik) se tu však i přesto dočkáme.
Zdroj: FOX
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 1993 | Ukončeno
11 sezón
| FOX
| 43 minut
Disney Plus
Zvláštní agenti FBI Fox Mulder a Dana Scullyová se zaměřují na nevysvětlitelné případy, které jsou velmi často spjaté s paranormálními jevy a s možnou existencí mimozemského života na Zemi – tedy na takzvaná Akta X. Mulder je o existenci mimozemšťanů neochvějně přesvědčen, Scullyová je zase neochvějný skeptik a spolu tvoří dvojici, která odkrývá pravdu skrývající se někde tam venku…
Obsazení:David Duchovny (Fox Mulder), Gillian Anderson (Dana Scully), Mitch Pileggi (Walter Skinner), William B. Davis (Kuřák), Bruce Harwood (John Fitzgerald Byers), Dean Haglund (Richard Langly), Tom Braidwood (Melvin Frohike), Sheila Larken (Margaret Scully), Melinda McGraw (Melissa Scully), Peter Donat (William Mulder), Rebecca Toolan (Teena Mulder), Megan Leitch, Vanessa Morley (Samantha Mulder), Jerry Hardin (Deep Throat), Steven Williams (X), Nicholas Lea (Alex Krycek)
(více)
Diskuze /6
tokyno
Tohle bude bomba! Stačí takovejhle krátkej teaser a mám husí kůži.
Bane
Neměli náhodou v roce 2012 přilétnout okupovat zemi mimozemšťani?
#3 HurleyHurley čestný člen redakce
#2 Bane: Měli. :) Proto se tak nějak špekuluje, jak to bude nová série řešit. Je možný, že se bude odehrávat před rokem 2012, ale v tomhle bodě těžko říct…
Kura1
Uz sa teším :)
mato1326
Prosím vás, nemohli by ste zmeniť to okno videa na inú technológiu ako jwplayer? Po posledných updatoch firefoxu a defenstrácii flasha to nefunguje a ja osobne sa nebudem vzdávať kvalitného vyhľadávača len kvôli strnulosti programátorov.
Nemohli by ste tie videá vkladať priamo z youtube v HTML5?
Tercii
No, tak to je teda hustý :D Ještě kromě reklam jsem na tomhle seriálu byla tak nějak odkojená, za případný třetí film, o kterém taky byly diskuze, jsem se pomalu modlila :D Takže těšing. Ovšem radši se těším takovým způsobem, abych pak případně nebyla zklamaná… jsem k tomu mírně skeptická, po tolika letech (a po druhém filmu, ze kterého vylezla tuctová kriminálka s nádechem Akt :D).