Zdroj: FOX
Stanice FOX si pro své diváky připravila jednu specialitu. Každý z 201 dní, které zbývají do premiéry nových Akt X, uvede vždy jednu z 201 jejich původních epizod. A na takovou akci se hodí navnadit něčím opravdu výjimečným. Jako třeba prvním pohledem na připravovanou minisérii!
Drtivá většina následující ukázky obsahuje záběry z původních epizod doprovázené monology Foxe Muldera, Dany Scully, Waltera Skinnera a Kuřáka, se kterými se dočkáme i v nové minisérii. Až na samotném konci ukázky na nás však čeká i vůbec první záběr z pokračování, které nás na FOXu čeká 24. ledna 2016. A i z takového mála se každému správnému fanouškovi vážně zježí všechny chlupy… úplně všude.
Zdroj: FOX
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 1993 | Ukončeno
11 sezón
| FOX
| 43 minut
Disney Plus
Zvláštní agenti FBI Fox Mulder a Dana Scullyová se zaměřují na nevysvětlitelné případy, které jsou velmi často spjaté s paranormálními jevy a s možnou existencí mimozemského života na Zemi – tedy na takzvaná Akta X. Mulder je o existenci mimozemšťanů neochvějně přesvědčen, Scullyová je zase neochvějný skeptik a spolu tvoří dvojici, která odkrývá pravdu skrývající se někde tam venku…
Obsazení:David Duchovny (Fox Mulder), Gillian Anderson (Dana Scully), Mitch Pileggi (Walter Skinner), William B. Davis (Kuřák), Bruce Harwood (John Fitzgerald Byers), Dean Haglund (Richard Langly), Tom Braidwood (Melvin Frohike), Sheila Larken (Margaret Scully), Melinda McGraw (Melissa Scully), Peter Donat (William Mulder), Rebecca Toolan (Teena Mulder), Megan Leitch, Vanessa Morley (Samantha Mulder), Jerry Hardin (Deep Throat), Steven Williams (X), Nicholas Lea (Alex Krycek)
(více)
Diskuze /9
LeniTheMonster
Yeeeey :D
Amper
Neskutečný těšing!
ČéEča
zajímavé, jen když jsem neviděl akta-x před tímto bude to hodně vadit? Když to budu chtít začít sledovat? :D
#4 Hurley #5 Luci KHurley čestný člen redakce
#3 ČéEča: Nemělo by. Tvůrci určitě budou chtít zaujmout i novou generaci a lidi, co to nikdy nesledovali.
#5 Luci KLuci K
#3 ČéEča:
#4 Hurley: Ale myslim, že tě to bude míň bavit. Je to jako nové filmy Star Treku – kdo neviděl seriály, nechápe nějaké narážky (epičnosti v meziřádcích). Zas kdo je viděl někdy plácá jako Sheldon, že nový Spock sucks :) Ale tu budou i starý hrdinové, to bude nostalgií přetýkat
psychko
jsem hodně napjatý jaký zvolí směr,myslím že je více alternativ a podle toho zaujme více určitou skupinu diváků,nostalgiky počínaje/jako jsem já/ a vizionáři konče.
Oveckoun
Aaaaaaaah! :D
gladiator992
To nevydržím !!!!!!
Aprok
OMG OMG už aby to bylo !!!