Alaska Daily
100/100 - 5×

Alaska Daily

Newyorská reportérka Eileen Fitzgeraldová se stěhuje na Aljašku, aby začala znovu s čistým štítem a nalezla vykoupení jak v osobním životě, tak i v tom profesním poté, co se přidá k redakci Aljašského deníku v Anchorage.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Hilary Swank (Eileen Fitzgerald), Grace Dove (Roz Friendly), Jeff Perry (Stanley Kornik), Matt Malloy (Bob Young), Craig Frank (Austin Teague), Ami Park (Yuna Park), Meredith Holzman (Claire Muncy), Pablo Castelblanco (Gabriel Tovar)

Hilary Swank nás zavede na Aljašku

Hilary Swank nás zavede na Aljašku

Nová seriálová sezóna se pomalu blíží, což znamená uvedení nových seriálů na stanicích Velké pětky. To se samozřejmě týká i stanice ABC, která si pro nás připravila nové drama Alaska Daily, v němž budeme sledovat herečku Hilary Swank na Aljašce.

1 0
16.8.2022

Nový seriál Alaska Daily připravuje pro stanici ABC režisér Tom McCarthy, který stojí například za filmy Spotlight a Stillwater. Jak název seriálu napovídá, McCarthy a showrunner seriálu Peter Elkoff (The Resident) nás v něm zavedou na Aljašku, kde budeme sledovat příběh žurnalistky Eileen Fitzgeraldové. A právě tuto ústřední roli ztvární americká herečka a držitelka dvou Oscarů Hilary Swank (Trust, Away), která rovněž bude seriál produkovat.

Její Eileen je uznávanou žurnalistkou v New Yorku, která se přestěhuje na Aljašku, aby zde začala znovu s čistým štítem poté, co udělá ve své kariéře velký přešlap, a nalezla zde vykoupení jak v osobním životě, tak i v tom profesním. Proto se přidá k redakci deníku v Anchorage. V nové zemi přijde Eileen do kontaktu s dalšími důležitými postavami pro seriál, které ztvární herci Jeff Perry, Matt Malloy, Meredith Holzman, Grace Dove, Pablo Castelblanco, Ami Park a Craig Frank.

(S Hilary Swank se podíváme do redakce aljašského deníku. Foto: ABC)

Alaska Daily (který původně nesl pouze název Alaska – pozn. red.) je jedním ze tří seriálů, které v nové sezóně ABC nabídne. Dalšími jsou spin-off seriálu The Rookie, který nese název The Rookie: Feds, a komedie Not Dead Yet. Alaska Daily si pro sebe v podzimním programu získal nadějné místo, jelikož pojede ve čtvrtky po seriálech Station 19 a Grey's Anatomy, které patří k nejsledovanějším seriálům stanice. Tato čtvrteční trojice odstartuje ve stejný den, a to 6. října. Co se týče mezinárodního vysílání, seriál můžete očekávat na Disney+. Prozatím ale nevíme, kdy přesně se na této službě objeví.

Níže se můžete podívat na první krátkou upoutávku, která k seriálu vyšla.

Thumbnail Play icon

Zdroje: Deadline (1, 2, 3)

Zaujala vás tato novinka? Dáte jí na podzim šanci?

Diskuze /1

Raiden123

O tejto herecke nebolo pocut nejaky cas,snad jej ta rola vyjde,ale asi si to nepozriem,nevyzera to dostatocne lakavo,i ked to vyzera,zetam natlacili par dobrych hercov,to nieje vsetko mat dobrych hercov…

17.8.2022 | 7:11:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E11: Most Reckless Thing I’ve Ever Done

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama