Alcatraz
66/100 - 76×

Alcatraz

21. března 1963 byl Alcatraz oficiálně uzavřen. Všichni vězni byli převezeni na pevninu. Až na to, že to se nestalo. Vůbec ne. Jak detektivka Madsenová a expert na Alcatraz rychle zjišťují, někdejší vězni jsou znovu na svobodě. A za těch téměř 50 let se vůbec nezměnili, jsou stejně nebezpeční jako kdysi… a stejně staří.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Dobrodružný, Thriller
hrají
Jorge Garcia (Diego Soto), Jason Butler Harner (Elijah Bailey Tiller), Jonny Coyne (Edwin James), Sam Neill (Emerson Hauser), Parminder Nagra (Lucille 'Lucy' Banerjee), Robert Forster (Ray Archer), Sarah Jones (Rebecca Madsen)

Lucille 'Lucy' Banerjee

Lucille 'Lucy' Banerjee

Psychiatrička v Alcatrazu a agentka v Hauserově týmu.

Sezóny 1
2012 - 2012

Rok 1960:

V roce 1960 byla doktorka Lucy Banarjee, v té době ještě vystupující pod jménem Lucille Sengupta, přivedena do Alcatrazu ředitelem Edwinem Jamesem, aby vyléčila trestance jménem Ernest Cobb, který se projevil jako neschopný soužití s ostatními spoluvězni. Ve věznici proslula svými netradičními metodami léčby. Během jejího působení v Alcatrazu se seznámila s tehdy mladým Emersonem Hauserem, do něhož se později zamilovala,

Rok 2012:

Aniž by zestárla, Lucille se objevila v roce 2012 pod jménem Lucy Banerjee. Pracuje jako laboratorní technik pro Emersona Hausera a je nedílnou součástí speciální jednotky, která pátrá po navrátivších se vězních z Alcatrazu. Po znovuobjevení Ernesta Cobba působila jako ochránkyně Diega a Rebeccy. Když pátrali po Cobbovi v hotelu, byla postřelena a upadla do kómatu.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama