Alcatraz Lucille 'Lucy' Banerjee

Lucille 'Lucy' Banerjee

Lucille 'Lucy' Banerjee

Psychiatrička v Alcatrazu a agentka v Hauserově týmu.

Sezóny 1
2012 - 2012

Rok 1960:

V roce 1960 byla doktorka Lucy Banarjee, v té době ještě vystupující pod jménem Lucille Sengupta, přivedena do Alcatrazu ředitelem Edwinem Jamesem, aby vyléčila trestance jménem Ernest Cobb, který se projevil jako neschopný soužití s ostatními spoluvězni. Ve věznici proslula svými netradičními metodami léčby. Během jejího působení v Alcatrazu se seznámila s tehdy mladým Emersonem Hauserem, do něhož se později zamilovala,

Rok 2012:

Aniž by zestárla, Lucille se objevila v roce 2012 pod jménem Lucy Banerjee. Pracuje jako laboratorní technik pro Emersona Hausera a je nedílnou součástí speciální jednotky, která pátrá po navrátivších se vězních z Alcatrazu. Po znovuobjevení Ernesta Cobba působila jako ochránkyně Diega a Rebeccy. Když pátrali po Cobbovi v hotelu, byla postřelena a upadla do kómatu.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Reklama