Alex Rider S01E02: Episode Two

S01E02: Episode Two

S01E02: Episode Two

Alex se ještě stále vzpamatovává ze zjištění, že jeho strýc pracoval jako špión pro britskou vládu, avšak je unesen a vyslýchán neznámou skupinou paramilitantních agentů. Je zapotřebí všech jeho skrytých dovedností, aby se karty otočili proti jeho únoscům.

4.6.2020
44 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackwolf

Ten test byl jasnej že prokoukne

16.6.2020 | 18:03:01
Lex Luthor

Klasický test věrnosti

11.6.2020 | 18:50:25
jajafilm

Druhý díl mi přišel lepší než pilot. Tam mi vadilo pár věcí, zde mě vytrhly z příběhu a musela jsem si říct, že to filmaři mohli zvládnout lépe. Tato adaptace úplně nejede podle knih, ale to nevadí. Ve své podstatě to dává možná větší smysl. Moc se mi líbí, že to tvůrci pojali víc jako špionážní thriller než seriál pro mládež. Přeci jen my sklaní Alexovi fanoušci jsme již mezi tím vyrostli a Alex nikdy úplně nebyl klasickým příběhem pro teens.

5.6.2020 | 15:34:47

Alex Rider
85/100 - 20×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

Stav titulků

Epizoda S01E08: Episode Eight

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás