Alex Rider
85/100 - 25×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

S01E04: Deep Cover

S01E04: Deep Cover

Když Alex započne své tajné vyšetřování Point Blancu, zjišťuje, že byl ponechán v bezbrannosti. Zdá se, že se Oddělení přibližuje k odhalení dvojitého agenta v jejich řadách, avšak zabiják Yassen se k němu dostává dřív.

4.6.2020
44 minut

Základní info:

Režie: Andreas Prochaska
Scénář: Guy Burt

Hrají: Otto Farrant (Alex Rider), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Vicky McClure (paní Jonesová), Stephen Dillane (Alan Blunt), Ace Bhatti (John Crawley), Nyasha Hatendi (Smithers), Liam Garrigan (Martin Wilby), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Ana Ularu (Eva Stellenbosch), Haluk Bilginer (Hugo Greif), Earl Cave (James), Katrin Vankova (Laura), Talitha Wing (Sasha), Nathan Clarke (Arrash), Simon Paisley Day (doktor Baxter),…

Foto: SonyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Alex se seznamuje s ostatními, někteří se chovají divně, jinní rebelují. Pravidla se musí dodržovat, Alex se snaží je pochopit. Na konci dílu si ho podají.

16.1.2022 | 17:17:46

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama