Alex Rider
83/100 - 26×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

S01E05: Secrets

S01E05: Secrets

Zděšený zjištěním, že studenti na Point Blancu jsou záhadně měněni doktorem Greifem, se Alex spojí s Kyrou a a Jamesem a vymýšlejí plán k útěku. Blunt vede vyšetřování ohledně Parkera Roscoea.

4.6.2020
44 minut

Základní info:

Režie: Christopher Smith
Scénář: Guy Burt

Hrají: Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Vicky McClure (paní Jonesová), Stephen Dillane (Alan Blunt), Ace Bhatti (John Crawley), Nyasha Hatendi (Smithers), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Ana Ularu (Eva Stellenbosch), Haluk Bilginer (Hugo Greif), Earl Cave (James), Katrin Vankova (Laura), Talitha Wing (Sasha), Nathan Clarke (Arrash), George Sear (Parker Roscoe), James Gracie (Langham), Simon Paisley Day (doktor Baxter), Macy Nyman (Steph), Andrew Buzzeo (pan Boswell),…

Foto: SonyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Alex sdílí své obavy s přáteli, o tom co se mu přihodilo v noci. Přicházejí s plánem, jak to zjistit. To co se jim naskytne před očima, nebude jen tak pohodová věc. Už vědí, co se tady děje.
Agentura se dopátrává pravdy o škole, kam poslali Alexe.

16.1.2022 | 17:22:43
Buboflies

Kazdym dielom je to lepsie a lepsie :)

3.8.2020 | 7:39:19

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Třetí řada je oficiálně potvrzená

Třetí řada je oficiálně potvrzená

Ačkoliv se už od konce léta šuškalo, že Alex Rider bude mít třetí řadu, dosud o této skutečnosti nepadla žádná oficiální zpráva. To už nyní neplatí, neboť bylo potvrzeno, že se třetí řada opravdu připravuje a rovnou jsme se dočkali prvních dvou fotek a ohlášení čtyř nových hereckých posil.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama