Alex Rider
85/100 - 24×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

S01E06: Escape

S01E06: Escape

Zatímco se Tom dostává doprostřed konspirace ohledně vraždy Iana Ridera, Alex a Kyra nalézají důkaz o tajném plánu doktora Greifa.

4.6.2020
43 minut

Základní info:

Režie: Christopher Smith
Scénář: Guy Burt

Hrají: Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Vicky McClure (paní Jonesová), Ace Bhatti (John Crawley), Nyasha Hatendi (Smithers), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Howard Charles (Vlk), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Ana Ularu (Eva Stellenbosch), Haluk Bilginer (Hugo Greif), Earl Cave (James), Katrin Vankova (Laura), Talitha Wing (Sasha), Nathan Clarke (Arrash), George Sear (Parker Roscoe), James Gracie (Langham),…

Foto: SonyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Alexův kamarád má štěstí, že se vyfotil před setkáním. Ale zároveň je totální idiot, ohrozil svým videem Alexe. Ten se snaží pomoci ostatním, ale je chycen. Jeho reakce při vyslíchání mě pobavila. Ještě že má chytrou parťačku. Ten konec na cestě si mohli odpustit.

16.1.2022 | 20:21:35
tominotomino

Ten sjezd z hory byl parádní. ;)

webmaster
10.9.2020 | 10:13:19
Buboflies

Zacina ist do tuheho :D

3.8.2020 | 7:39:43

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama