Alex Rider
85/100 - 24×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

S01E08: Truth

S01E08: Truth

Oddělení konečně vyřešilo záhadu Ianovy vraždy a uvědomuje si, že největší nepřítel je zpátky na scéně, zatímco se Alex utkává se svým vlastním klonem v zoufalém boji za záchranu lidí, které miluje.

4.6.2020
43 minut

Základní info:

Režie: Christopher Smith
Scénář: Guy Burt

Hrají: Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Vicky McClure (paní Jonesová), Stephen Dillane (Alan Blunt), Ace Bhatti (John Crawley), Nyasha Hatendi (Smithers), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Haluk Bilginer (Hugo Greif), Macy Nyman (Steph), Shalisha James-Davis (Ayisha), Andrew Buzzeo (pan Boswell),…


Foto: SonyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Takhle mě zmást, abych si myslel…
Díl skvělej, dalších mnoho otázek.

17.1.2022 | 0:28:59
Buboflies

Zeby to bol jeho otec? Zaujimave…rozhodne sa tesim nadalsiu sezonu a ako spionsky serial to bolo fajn, napätie nechybalo, takze za mna super! :)

3.8.2020 | 7:41:38
hyena

Ale hej nakoniec milé prekvapenie.dokonca aj na tú ulizanu slecinku v hlavnej úlohe som si zvykol.normalne som zvedavý na druhú sériu

11.7.2020 | 18:57:42
evaval

Tohle se mi hodně líbilo. Přestože hlavní postava byla puberťák, tak celkové vyznění seriálu mi nepřišlo v tomto stylu. Připomínalo mi to hodně, hodně mladšího Bourneho nebo Bonda, spíš toho prvního. Špionážní prostředí bylo uvěřitelné a bylo to celé dost napínavé, občas skoro hororové. Těším se na druhou sérii. 90%

21.6.2020 | 10:09:28
Lex Luthor

Závěr byl trochu matoucí, ale jinak celkem uspokojivý

11.6.2020 | 18:55:22

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama