Alex Rider
85/100 - 24×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

S02E07: Assassin

S02E07: Assassin

Aby se dostal z Amsterdamu a doručil na Oddělení klíčový důkaz, potřebuje Alex pomoc od Jack, která tím ohrozí svou kariéru. Není už ale pozdě na zastavení Craye, když už prezident přistává v Británii?

cz sk
3.12.2021
42 minut

Základní info:

Režie: Jon Jones
Scénář: Guy Burt

Hrají: Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Vicky McClure (paní Jonesová), Stephen Dillane (Alan Blunt), Ace Bhatti (John Crawley), Nyasha Hatendi (Smithers), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Charithra Chandran (Sabina Pleasance), Rakie Ayola (Jo Byrne), Toby Stephens (Damian Cray), Gwyneth Keyworth (Evelyn Anders), Hari Dhillon (Ed Pleasance), Daniel Francis-Swaby (Dan Williams), Joseph Mydell (Johnny Matovu), Stuart Bowman (Sean Palmer), Carolin Stoltz (Julia Moss),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Ten dron no, to mohlo být lepší

4.1.2022 | 0:19:15
Lex Luthor

Hrdinové utíkají v dešti kulek nebezpečnému dronu, který se ne a ne trefit i když míří přímo na ně a Alex pak sejme dron jednou špatně mířenou ranou klasika.

11.12.2021 | 11:23:26

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama