Alex Rider Alan Blunt

Alan Blunt

Alan Blunt

Ředitel bezpečnostní agentury zvané Oddělení.

Sezóny 1
2020 -

Alan Blunt je člověk, který udělal z Oddělení malou, nezávislou odnož MI6, jejímž cílem je ochrana Spojeného království (a občas i zbytku světa) proti různým hrozbám, které nejsou na první pohled tak zřejmé, ale můžou mít ničivé následky. Je to neosobní a vypočítavý muž, který dokáže bravurně manipulovat ostatními lidmi.

Během operací zastává metodu, kdy se shromáždí ti správní lidi, společně proberou každou možnost a nezastaví se před ničím, aby dosáhli svého cíle. Alan má už předem všechno promyšlené a uvažuje dlouhodobě. Když si jde za tím, co považuje za správné, dokáže dát stranou své emoce, což nejspíš zdědil po svých rodičích, kteří se v projevování emocí moc nevyžívali. Proto nemá problém s posílením svých agentů na jistou smrt. Avšak poznáme i jeho odlišnou stránku, když Oddělení začne vyšetřovat smrt jeho kamaráda z dětství.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: Episode Eight

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Alexe čeká další špionáž

Alexe čeká další špionáž

Máme pro vás dobré zprávy, jelikož bylo potvrzeno, že se britský špionážní seriál Alex Rider dočká druhé série. Produkce nové řady by měla začít v pozdějších měsících letošního roku. Těšíte se na pokračování?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás