Alex Rider
85/100 - 24×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

Alan Blunt

Alan Blunt

Ředitel tajné bezpečnostní agentury zvané Oddělení.

Sezóny 2
2020 - 2021

Alan Blunt je člověk, který udělal z Oddělení malou, nezávislou odnož MI6, jejímž cílem je ochrana Spojeného království (a občas i zbytku světa) proti různým hrozbám, které nejsou na první pohled tak zřejmé, ale můžou mít ničivé následky. Je to neosobní a vypočítavý muž, který dokáže bravurně manipulovat ostatními lidmi.

Během operací zastává metodu, kdy se shromáždí ti správní lidi, společně proberou každou možnost a nezastaví se před ničím, aby dosáhli svého cíle. Alan má už předem všechno promyšlené a uvažuje dlouhodobě. Když si jde za tím, co považuje za správné, dokáže dát stranou své emoce, což nejspíš zdědil po svých rodičích, kteří se v projevování emocí moc nevyžívali. Proto nemá problém s posíláním svých agentů na jistou smrt. Když se ale někomu z jeho agentů stane, jako třeba v případě úmrtí Iana Ridera, projeví se jeho starostlivost a touha dopadnout ty, kteří za to nesou zodpovědnost.


Foto: Sony

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama