Alex Rider Alex Rider

Alex Rider

Alex Rider

Mladý student, který se stane agentem bezpečnostní služby.

Sezóny 1
2020 -

Alex je teenager, který to neměl v životě vůbec snadné. V brzkém věku osiřel a starat se tak o něj musel jeho strýc Ian Rider. Ten ho, aniž by si to Alex uvědomoval, formoval neobvyklými způsoby. Dával totiž přednost nezávislosti, znalostem a dovednostem před přátelstvím a navazováním vztahů. Díky tomu dokáže Alex mluvit několika jazyky, je mentálně i fyzicky zdatný a dokáže přemýšlet za pochodu. Co však chce, je zapadnout a být součástí skupiny svých vrstevníků, což není to, na co ho Ian připravoval.

Když si Alex začne uvědomovat skutečné Ianovy motivy, zjistí, že z něj dělal ideálního tajného agenta. Alexovými přednostmi jsou kuráž, odhodlání a loajalita, avšak má i několik slabin, kterými jsou třeba zvědavost, impulzivita či nedůvěra vůči autoritám. Spíše než hlavou přemýšlí svým srdcem a řídí se svými instinkty. Není moc na plánování a raději dává přednost okamžitému činu, kvůli čemuž ho občas štvaly Ianovy neustálé instruktáže. Přesto všechno si však uvědomuje, že díky svým schopnostem je překvapivě efektivním, zručným a přizpůsobivým agentem. A to mu může být jak prospěšné, tak se mu to může i vymstít.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: Episode Eight

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás