Alex Rider
85/100 - 25×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

Ian Rider

Ian Rider

Alexův strýc, který se stane cílem vraždy.

Sezóny 1
2020 -

Ian je jedním z Bluntových nejdůvěryhodnějších agentů, který má na svém kontě mnoho úspěšně splněných misí. Po smrti svého bratra Johna a jeho manželky se stává opatrovníkem jejich syna Alexe. John byl také agentem u MI6, avšak Alex pořádně o životě svých rodičů nic neví, jelikož zemřeli, když byl ještě malý.

Ačkoliv se Ian snaží Alexovi zajistit normální dospívání, připravuje ho přitom i na špiónský život. Mezi ním a Alexem občas dochází ke konfrontacím a hádkám, zejména pokud se jedná o školu či o Alexovu nedostatečnou pozornost. Sem tam se Ian cítí provinile, že na Alexe až moc tlačí a čím je Alex starší, tím se Ianovy očekávání zvyšují.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama