Alex Rider
84/100 - 25×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

Jack Starbright

Jack Starbright

Hospodyně u Riderových, která je pro Alexe jako starší sestra.

Sezóny 2
2020 - 2021

Jack je dvacátnice, která přišla do Británie z Ameriky na rok, ve který si dávala pauzu od studia, ale nakonec zde zůstala a žije už šest let. Původně byla u Iana Ridera zaměstnaná jako hospodyně, ale časem na sebe převzala roli Alexovy starší sestry. Zprvu jednala s pokorou, avšak postupně začala bojovat proti korporacím, globalizaci a za ty, co jsou považováni za méněcenné. Zbožňuje Londýn pro všechny ty příležitosti, které nabízí – kluby, umění, hudbu, lidi a tak dále. Jack se také během těch šesti let po večerech a o víkendech věnovala studiu práv a nyní se jí už podařilo získat diplom. A když už sní o novém životě, Alexův život je vzhůru nohama kvůli Ianově smrti a jeho ochrana teď zůstala na ní.

Když jsou s Alexem od sebe odděleni, spojí své síly s Tomem, aby společně nalezli odpovědi na všechny jejich otázky. Bojuje, co to jde, aby se ujistila, že Oddělení Alexe ochrání, ale zároveň na ni přicházejí myšlenky, že by mohla nyní odejít a jít za svým vlastním osudem, ačkoliv uvnitř dobře ví, že by to Alexovi nikdy nemohla udělat. Nevzdává se totiž naděje, že až bude po všem, budou se moct vrátit k takovému životu, jaký měli před Ianovou smrtí.


Foto: Sony

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama