Alex Rider Kyra Vashenko-Chao

Kyra Vashenko-Chao

Kyra Vashenko-Chao

Jedna ze studentů na Point Blancu, která se zde sblíží s Alexem.

Sezóny 1
2020 -

Kyra je jedním z několika mezinárodních studentů na Point Blancu. Je osamělá a problémová duše, která je pro Alexe velkou hádankou. Protože se její rodiče často kvůli práci stěhují, je Kyra odevšad i odnikud, kvůli čemuž si připadá ztracená, což nahrazuje sarkasmem, lhostejností a zatrpklým přístupem. Kyřini rodiče jsou miliardáři, kteří pracují jako bankéři se sídlem v Singapuru, ale ve skutečnosti jsou finančníky pro kriminální podsvětí.

Kyra byla poslána na Point Blanc, aby zkrotila své chování poté, co se ze srandy nabourala do tokijské burzy a způsobila tím škodu mnoha miliónů dolarů a k tomu své rodiče i potupila. Když pozná Alexe, začne se o něj zajímat, protože jí na něm a jeho historce něco nesedí a dává si proto za úkol zjistit, kým skutečně je a co má za lubem. Během to si ale s ním vybuduje jakési přátelství, jestli se tomu tak dá říkat.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: Episode Eight

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás