Alex Rider
84/100 - 25×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

paní Jonesová

paní Jonesová

Jedna z vrchních velitelek Oddělení, která má na starosti Alexovu ochranu.

Sezóny 2
2020 - 2021

Paní Jonesová je opakem Blunta. Je klidná a ačkoliv se také snaží dít emoce stranou, nedokáže si pomoct, ale dělá si starosti o Alexovo bezpečí v situaci, do které ho Blunt uvrhl. Moc se jí ani nezamlouvá, že právě Alex je vyžíván k uskutečnění Bluntových plánů na zjištění pravdy o Point Blanc, ale v zájmu národní bezpečnosti to prostě musí přijmout.

Blunt má o Jonesové vysoké mínění, ačkoliv to nikdy sám nepřizná, a proto jí dá Alexe na starost během jeho mise, tudíž je z ní nyní jeho dozor. Ona sama měla v minulosti děti, ale před pěti lety byly zabity, tedy alespoň tomu věří. Na Oddělení jsou jejími nejbližšími kolegy Crawley, Smithers a Vlk. Mezi ním a Jonesovou však vzrůstná napětí, když se nepohodnou, jak by mělo být na Alexe dohlíženo.
Foto: Sony

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama