Alex Rider
84/100 - 25×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

Tom Harris

Tom Harris

Alexův nejlepší kamarád.

Sezóny 2
2020 - 2021

Tom je Alexovým nejlepším a loajálním kamarádem a tak trochu outsiderem. Stejně jako Alex se dostává do problémů. Považuje se za nepochopeného génia a jakmile přežije hrůzy dospívání, bude z něj příští Tarantino. Na mobil si nahrává svůj první (a také tajný) film, ale je otázkou, nakolik jsou jeho ambice skutečné a kolik z toho je jen výplodem jeho představivosti.

Tom a Jack jsou jediní, kteří vědí o Alexově napojení na špionážní Oddělení a usilovně se snaží, aby to zůstalo tajemstvím. Ví, že si Alex chrání svou minulost a rodinné vztahy a když je zapotřebí od takových témat odvést pozornost, využívá k tomu svého humoru a šarmu. Pro Toma je význačná i jeho kolekce triček s různými slogany, které na leccos narážejí.
Foto: Sony

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama