Alex Rider
84/100 - 25×

Alex Rider

Když Alex Rider zjistí, že jeho strýc nezemřel při dopravní nehodě, jak si původně myslel, ale že byl zavražděn při práci pro bezpečnostní agenturu, změní se tomuto obyčejnému mladíkovi celý život. Alex je rekrutován do MI6, stává se z něj špión a během odhalování velkého spiknutí se zároveň snaží vypátrat, kdo stojí za vraždou jeho strýce. Seriál je založený na knižní sérii od Anthonyho Horowitze.

VB | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Špionážní
hrají
Otto Farrant (Alex Rider), Brenock O'Connor (Tom Harris), Ronkẹ Adékoluẹjo (Jack Starbright), Stephen Dillane (Alan Blunt), Vicky McClure (paní Jonesová), Andrew Buchan (Ian Rider), Thomas Levin (Yassen Gregorovich), Marli Siu (Kyra Vashenko-Chao), Nyasha Hatendi (Smithers), Ana Ularu (Eva Stellenbosch)

Yassen Gregorovich

Yassen Gregorovich

Obávaný agent Scorpia, který je najímán na důležité vraždy.

Sezóny 2
2020 - 2021

Yassen Gregorovich je postava pohybující se ve stínech, která je záhadným, nemilosrdným a chladnokrevným zabijákem a je jedním z nejobávanějších agentů organizace Scorpia. Yassen pochází z Ruska a bývá posílán na ty nejdůležitější vraždy, protože není nic, v čem by při tom nevynikal. Je hbitý, klidný, dokáže se v mžiku vypařit a pracovat nepozorovaně, kvůli čemuž je nejhorší noční můrou všech bezpečnostních agentur.

Je to právě on, kdo zabil Iana Ridera, avšak zároveň býval nejlepším přítelem Alexova otce Johna Ridera. Ti dva spolu pracovali, když John působil jako dvojitý agent u Scorpie, kde jsou trénováni nájemní vrazi. Jelikož je přímo i nepřímo zodpovědný za spoustu bolesti v Alexově životě, stává se pro Alexe úhlavním nepřítelem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Strike

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují @ewisek a @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Kterou knihu zpracuje druhá série?

Studio Sony už prodloužení pro druhou sérii oznámilo před nějakým časem, avšak nyní ho potvrdilo i americké IMDb TV, kde se seriál začne také vysílat. Zároveň však bylo prozrazeno, kterou knihu nová řada zpracuje.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama