Alien (Vetřelec)
91/100 - 30×

Alien(Vetřelec)

Mimozemská rasa, se kterou si není radno zahrávat. Smrtelně nebezpečná ve všech svých formách. Ale lidé jsou nepoučitelní a v kultovní sérii filmů, komiksů nebo i videoher ji pořád provokují…

USA | 1979
vysílání
| 120 minut
žánr
Akční, Hororový, Sci-fi
hrají
Sigourney Weaver (Ellen Ripley),

Špatné zprávy: Fox zatím žádný další snímek nechystá

Špatné zprávy: Fox zatím žádný další snímek nechystá

I když značka Alien letos oslaví 40 let, studio Fox zůstává neoblomné a nepřichází s žádným filmovým oznámením. Nový film je stále v nedohlednu.

6 8
10.1.2019

K oslavě čtyřicetiletého výročí sice Fox vydá mobilní hru Alien: Blackout i komiksovou sérii v produkci Dark Horse, nového filmu se ale jen tak nedočkáme. Důvodů je hned několik. Předně v současné době finišuje přebírání Foxu studiem Walt Disney Pictures, kvůli čemuž se i překrásný xenomorph stane majetkem největšího molocha celého Hollywoodu. Následně si rovněž musíme přiznat, že poslední film série, Alien: Covenant, fatálně selhal a finančně neuspěl.

Dočkáme se ještě někdy vetřelčího filmu? Foto: Fox


Kvůli tomuto krachu se Ridley Scott nepustil do svého plánovaného filmu o Davidově tvorbě facehuggerů na planetě Tvůrců a Neil Blomkamp zatím nenatočí regulérní pokračování prvních dvou dílů se Sigourney Weaver. Absenci filmů nám tedy letos nahradí pouze zmiňované projekty komiksové, knižní a videoherní tvorby, jež podle mnohých fanoušků kvalitativně převyšují poslední dva filmy, které v rámci franšízy vznikly. Doufejme, že definitivní uzavření dohody mezi Foxem a Disneym uspíší vznik nového filmu, po kterém je stále mezi fanoušky hlad.

Chtěli byste v kinech vidět nového vetřelce? Pokud ano, tak pokračování Covenanta či něco jiného?

Diskuze /5

Lex Luthor

Vetřelci by se mohli znovu utkat s predátory a vytvořit společný filmový vesmír, ale vzhledem k tomu, jak dopadl poslední predátor a další vetřelec je taky v nedohlednu, tak se to nejspíš nestane.

10.1.2019 | 23:17:54
Taran

Já bych chtěl vidět zbytek Davidova příběhu ať to máme komplet

11.1.2019 | 8:55:53
JK

Od Neila Blomkampa jsem si to velice přál ale fakt kokot Ridley se lekl že Neil by to mohl natočit líp tak hned musel natočit svý sračky !! a to pro mě je Alien ♥ lepší než Aliens ;) :D

11.1.2019 | 16:23:33
Geek

Přebírání se mi nelíbí, ale tohle jsou spíš dobré zprávy.

11.1.2019 | 16:53:26
Pavel 1963

Také mě laké vidět „konec“ příběhu s Davidem, i když se tyto filmy s Vetřelecem 1–3, nedají vůbec srovnávat

11.1.2019 | 20:25:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Momentka

Momentka

Reklama

Vetřelec online

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama