Alien (Vetřelec) Čtyři klipy z filmu a pět dalších nových videí

Čtyři klipy z filmu a pět dalších nových videí

Čtyři klipy z filmu a pět dalších nových videí

Speciální česká půlnoční premiéra Promethea, na kterou jste na našem webu měli dokonce možnost vyhrát hned tři volňásky, nás čeká přesně za týden. Do té doby pro vás máme další kupu nových videí, kterých už k dnešnímu dni opravdu není málo. Výsledný film má mít 124 minut. Kolik z toho už jsme asi dohromady viděli?

0 0
30.5.2012

Na internetu se nyní objevily čtyři nové klipy ze samotného filmu a další čtyři videa ze zákulisí plus jeden TV spot. Pojďme si je tedy hezky přiblížit.

Before The Adventure

Před zahájením expedice na planetě si Meredith Vickers s Charliem Hollowayem a Elizabeth Shaw ujasňuje, kdo tu komu velí. Neboli jinými slovy, kdo má větší peněženku.

Don´t Touch Anything

Charlie, Elizabeth a David prozkoumávají záhadné nepozemské podzemní chodby, v čele s až pozoruhodně lidskou obří bystou.

We Made You Because We Could

Rozhovor Charlieho a Davida o hledání odpovědí od svých stvořitelů. A jakým zklamáním pro lidskou rasu by asi bylo zjištění, že ji její stvořitelé vdechli život jen proto, „že mohli“.

Can´t Let It Leave

Lehce spoilerovější klip ze zjevně už pokročilejšího stádia filmu, ve kterém Elizabeth nabádá Promethea, aby nenechal Derelict (či jinou mimozemskou loď stejného typu, to teprve uvidíme) odletět z planety.

Následují čtyři speciální videa ze zákulisí natáčení Promethea.


Space Travel

Video více přibližující samotnou loď Prometheus. Nejvíce nových záběrů zde tak vidíme právě z jejího interiéru.

The Vision of Prometheus

Nové video velmi podobné jednomu ze starších kousků, přesto nakonec i s pár novými záběry a ve výsledku se ubírající trochu jiným směrem.

Logan on Holloway

Video přibližující postavu Charlieho Hollowaye, kterým nás provází především sám Charlieho představitel Logan Marshall-Green.

Making of Prometheus

Velmi zajímavé jedenáctiminutové video okolo natáčení Promethea z produkce stanice HBO. Zatím bohužel pouze v trošku horší kvalitě.

Nový TV Spot

A na závěr ještě jeden nový půlminutový TV spot. Těch už dnes taky máme jako hub po dešti.

Na konec by se ale přece jen ještě hodila dodat jedna maličkost, a sice, že předevčírem už ve Francii proběhla první novinářská projekce filmu. Názory jsou zatím poměrně různorodé a film se tak neobešel ani bez vyložených zklamání. Pokud vás dosavadní reakce lákají a čtení anglických textů vám nedělá problém, své recenze už vydaly kupříkladu weby The Hollywood Reporter, Variety či ScreenDaily. My se však radši necháme hezky překvapit.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Momentka

Momentka

Reklama

Vetřelec online

Reklama