Alien (Vetřelec) Tři nová videa k Prometheovi

Tři nová videa k Prometheovi

Tři nová videa k Prometheovi

Poté, co jste měli možnost vyhrát volňásek na speciální půlnoční premiéru Promethea, nyní nemůžeme udělat nic lepšího, než vás na tento film opět nalákat dalšími a dalšími novými videi. A konkrétně dnes tu pro vás máme hned dva nové televizní spoty a v pořadí již čtvrtý klip z filmu samotného.

0 0
24.5.2012

Invitation

Minutový televizní spot, který opět patří k těm spoilerovějším. Především obsahuje další nové záběry „Inženýrů“, jak tedy i přímo filmové postavy označují vesmírné žokeje.

Explain

Druhý, pouze půlminutový a dnes už podstatně „tuctovější“ spot, explicitně odhalující snad jenom to, že posádka lodi Prometheus bude zkoumat měsíc LV-223, nikoliv LV-426 (tedy Acheron, který známe z původních dvou filmových Vetřelců), ale to už stejně nejspíš všichni dávno víme.

Klip z filmu

V pořadí již čtvrtá uveřejněná ukázka z filmu, která byla tentokrát poprvé uvedena v americké The Tonight Show with Jay Leno. V tomto půlminutovém klipu si užijeme zjevně napjatý rozhovor mezi Meredith Vickers (Charlize Theron) a Davidem (Michael Fassbender).

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Momentka

Momentka

Reklama

Vetřelec online

Reklama