All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
100/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Star Over

  S01E01: Star Over

  Simone se s nadšením stěhuje na kolej a začíná žít svůj život dle vlastních představ. Ale její rozhodnutí v minulosti nyní způsobují komplikace. Damon a kouč Marcus chtějí přivést baseballový tým k úspěchu, ale čeká je mnohem větší zádrhel, než očekávali. Amara mezitím čelí důsledkům svých činů a uvidí, jaký dopad to bude mít na její budoucnost.

  21.2.2022
  42 minut
 • S01E02: Under Pressure

  S01E02: Under Pressure

  S tím vším, co se snaží stíhat, se Simone začíná hroutit, avšak motivaci k pokračování nachází během skupinového úkolu s Damonem a Theou. Damon se snaží sblížit se svým týmem, ale s pomocí JR musí udělat něco, co ho děsí a co ho vrátí zpět do kolejí. Keisha bojuje se vzdáním se svého snu, kdežto Camův sen může skončit dřív, než vůbec začal. Kouč Marcus je svědkem toho, jakou cenu musí Amara platit za své udavačství.

  28.2.2022
  42 minut
 • S01E03: Love and War

  S01E03: Love and War

  Když Damon a JR vymyslí plán, jak nakopnout morálku baseballového týmu, uvědomují si, že mají před sebou spoustu práce, když se objeví nepředvídaná překážka, která může jejich snahy zmařit. Simone se snaží s Theou zakopat válečnou sekeru, ale nevyvíjí se to tak, jak čekala. Keisha čelí v roli kolejní poradkyně neustálým stížnostem a uprostřed toho všeho vyjde najevo tajemství, které skrývala před kamarádkou. Bývalý student předloží Amaře lákavou nabídku, ale kouč Marcus objevuje něco překvapivého, co může Amaru velmi zaujmout.

  7.3.2022
  42 minut
 • S01E04: If Only You Knew

  S01E04: If Only You Knew

  Víkend sportovních absolventů je v plném proudu a Simone musí skloubit jak čtyřhru s Theou, tak trávení času s nečekaným hostem. Damonův rozvíjející se vztah se Simone narazí na zádrhel, tak se místo toho zaměří na hru s absolventy. Minulost Amary a kouče Marcuse se dostává do popředí, když narazí na bývalou spolužačku. Cam se svěřuje Keishe o svých plánech, jak se vrátit na hřiště. JR je nadšený, že může strávit čas se svými rodiči, ale místo toho se dozvídá šokující rodinné novinky.

  14.3.2022
  42 minut
 • S01E05: Truth Hurts

  S01E05: Truth Hurts

  Když na Bringstonu vypadne proud, všichni toho využívají k vyjevení překvapivých pravd. Simone se potýká s tím, zda říct svým přátelům o svém synovi, když se dozví, že přijede na návštěvu do města a Thea se nečekaně obrací na Simone, aby jí poradila ohledně randění. Damonovi dělá obavy JR, který se vypořádává s problémy ne zrovna dobrým způsobem. Cam vyprovokuje Keishu, která je připravená vzdát se svého snu být choreografkou. Vztah kouče Marcuse a Amary se vyhrocuje a je nyní otázkou, jak se posunout dál.

  21.3.2022
  42 minut
 • S01E06: Family Affair

  S01E06: Family Affair

  Simone je natěšená na příjezd malého Shaye do města, ale díky Amaře ji překvapí i další návštěvník, kterého nečekala. Damon má problémy na hřišti, zatímco rodinné drama by mohlo ohrozit jeho nové pouto s mámou. JR jede domů, aby zjistil, co se děje s jeho rodiči, ale předtím ještě udělá něco unáhleného. Cam se mezitím snaží postrčit Keishu, aby si šla za svými sny, avšak její rozhodnutí by mohlo zničit důležitý vztah.

  28.3.2022
  42 minut
 • S01E07: Godspeed

  S01E07: Godspeed

  Když se Simone připravuje na svůj první vysokoškolský zápas, zjišťuje, že musí nečekaně přemoci větší soupeřku a obdrží radu od They. Damon zápasí se svým úkolem, když jde o něco, co je mu příliš blízké a vyvolá to pár jeho nejistot. JR prozkoumává svou identitu a dočká se rady od někoho překvapivého. Amara nadále bojuje po svém s rektorem Allenem a Bringstonem. Skupina se mezitím semkne kolem Keishy, která se vypořádává s narozeninami své zesnulé mámy sama, jelikož její vztah s otcem je napjatý.

  11.4.2022
  42 minut
 • S01E08: Just a Friend

  S01E08: Just a Friend

  Když jede Damon na otočku domů, aby získal od svého otce odpovědi ohledně adopce, Simone všeho nechá, aby mu byla podporou. Thea a Nathaniel se zapojí do života v sesterstvu tím, že pomohou s galavečerem, avšak zjišťují, že s pravidly sesterstva to není tak snadné. JR nyní už ví, co chce a je připraven za to bojovat a Keisha se snaží dostat Cama z jeho komfortní zóny. Amara mezitím bojuje za svou práci, když se objeví video, ve kterém kritizuje Bringston.

  18.4.2022
  42 minut
 • S01E09: Ordinary People

  S01E09: Ordinary People

  Simone a ostatní se srocují kolem Amary, která se potýká s tím, co dělat, když vyjdou na světlo nové informace. Kouč Marcus je natěšený na baseballový zápas všech černošských univerzit, který sestavil, ale jeden bývalý spoluhráč vzbuzuje špatné vzpomínky, které mohou všechno zhatit. Zatímco se Damon, JR a zbytek týmu soustředí na hru, musejí čelit několika výzvám v podobě hostů a nových soupeřů. Thea se dostává do nebezpečné situace, která ji o jeden její vztah připraví a jeden nový tím může získat. Mezitím Simone bojuje s tím, jak Jordanovi vysvětlit, že už se s Damonem nepřátelí.

  25.4.2022
  42 minut
 • S01E10: Move On

  S01E10: Move On

  Simone dělá radost její dobrovolničení a dostane nápad na velký projekt, u nějž se dočká pomoci od nečekaného spojence. Damon se chce dozvědět o otcově spojení se Celine, což přinese překvapivá odhalení. Keisha a Cam se nepohodnou, díky čemuž si Keisha uvědomí, že se musí nadále soustředit sama na sebe. Thea se vzpamatovává z nedávné události a rozhodne se čelit svým obavám. Mezitím Amara zjišťuje, kdo po ní jde, ale zdá se, že ji podpora z vedení nečeká. Místo toho ji získá od někoho překvapivého.

  2.5.2022
  42 minut
 • S01E11: What Now?

  S01E11: What Now?

  Po návratu z prázdnin hledá Simone rozptýlení, aby se nemusela potýkat s tím, co ji trápí, a najde ho v tenisovém utkání. Damon má víc otázek, než se mu dostává odpovědí, a proto vyhledá pomoc u They. S Nathanielinou pomocí si JR uvědomuje, že musí změnit to, jak se sám vidí. Amara se mezitím přibližuje k problémům, které zažívá Bringston a paranoia kouče Marcuse je na maximu.

  9.5.2022
  42 minut
 • S01E12: Confessions

  S01E12: Confessions

  Simone a Thea se připravují na profesionální utkání a čelí soupeřkám, které je otestují různými způsoby. S povzbuzením od JR Damon rozvažuje, kolik toho své matce prozradí. Kouč Marcus se čím dál více vymyká kontrole a odhaluje velké tajemství, které tým opět rozdělí. Keisha je připravená čelit svým obavám a má strach, že už je možná pozdě, ale je odhodlaná bojovat za to, co chce. Amara mezitím přichází s plánem, jak pomoct Bringstonu, ale nevyvíjí se to tak, jak doufala.

  16.5.2022
  42 minut
 • S01E13: Irreplaceable

  S01E13: Irreplaceable

  Zatímco pokračují slavnosti, Simone zápolí se svou rolí v tenisovém týmu a Theu čekají zneklidňující zprávy. Kouč Marcus není k nalezení, tak jej zastoupí náhradní kouč, což vyvolá konflikt u Damona a JR, když se pokoušejí vyhrát jejich nejdůležitější zápas. Keisha připravuje sbírku pro Bringston, aby napomohla tomu, že zůstane její vyvolená rodina pohromadě, zatímco Cam učiní rozhodnutí, které může mít veliké následky. Amara se opět dostává na výslunní a je jí předložena překvapivá kariérní nabídka.

  23.5.2022

Stav titulků

Epizoda S01E12: Confessions

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Druhý semestr na Bringstonu proběhne

Druhý semestr na Bringstonu proběhne

Stanice The CW dnes přinesla dobré zprávy pro seriál All American: Homecoming, jelikož bylo potvrzeno, že se v nové sezóně vrátí s druhou sérií. Můžeme předpokládat, že se v programu opět připojí ke svému staršímu sourozenci.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama