All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S01E02: Under Pressure

S01E02: Under Pressure

S tím vším, co se snaží stíhat, se Simone začíná hroutit, avšak motivaci k pokračování nachází během skupinového úkolu s Damonem a Theou. Damon se snaží sblížit se svým týmem, ale s pomocí JR musí udělat něco, co ho děsí a co ho vrátí zpět do kolejí. Keisha bojuje se vzdáním se svého snu, kdežto Camův sen může skončit dřív, než vůbec začal. Kouč Marcus je svědkem toho, jakou cenu musí Amara platit za své udavačství.

cz sk
28.2.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Kelli Williams
Scénář: Marqui Jackson

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Leonard Roberts (Ezekiel Allen), Derek Rivera (Santiago Reyes), Jeremiah Birkett (William Corte), Sabrina Revelle (Elaine Loni), Loren Maxine (Becca), Terrence Hardy, Jr. (Art), Cole Meyer (Erik), Ari Beverly Carter (Imani), Aahniyah J. Thomas (Pam), Daniel Matute (Manny Ruiz), Nicholas Duvernay (Emmitt Page),…

Foto: The CW

Upoutávka k nadcházejícím epizodám:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Simone nevěděla kam dřiv skočit a co dělat a bylo dobre jak byla na pojekt ve skupině spolu s Damonem a Theou a Thea byla fakt pohotova jak zadala všem ukoly co maji dělat a to jak si pořad zabirala hřiště pro sebe to bylo fakt dobre a bylo jasne že Thea Simone porazi v te hře na kralovnu kurtu ale aspon Simone řekla že ji to jde dobře jinak nemělo cyhbu jak se Keisha rozhodla řict otci že nechce byt doktorka ale on ji řekl že je na ni hrdy tak z toho sešlo a jsem zvědav jestli to vydrži dal a jsem zvědav co bude dělat Cam když nemuže moct hrat fotbal a Damon udělal dobře že vybral Jessieho jako kapitana tymu když si mysli že je na něj toho moc.

redaktor
7.5.2023 | 14:09:43

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama