All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S01E03: Love and War

S01E03: Love and War

Když Damon a JR vymyslí plán, jak nakopnout morálku baseballového týmu, uvědomují si, že mají před sebou spoustu práce, když se objeví nepředvídaná překážka, která může jejich snahy zmařit. Simone se snaží s Theou zakopat válečnou sekeru, ale nevyvíjí se to tak, jak čekala. Keisha čelí v roli kolejní poradkyně neustálým stížnostem a uprostřed toho všeho vyjde najevo tajemství, které skrývala před kamarádkou. Bývalý student předloží Amaře lákavou nabídku, ale kouč Marcus objevuje něco překvapivého, co může Amaru velmi zaujmout.

sk
7.3.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Sheelin Choksey
Scénář: Cam'ron Moore

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Leonard Roberts (Ezekiel Allen), Tamberla Perry (Keena Sims), Robert Bailey, Jr. (Ralph Wells), Derek Rivera (Santiago Reyes), Sebastian Armani (Cole Higgins), Iyana Halley (Wilinda), Terrence Hardy, Jr. (Art), Lesette Latimer (Jerika), Joe Daru (kouč Yee), Anton Peeples (kouč Lowe), John Weselcouch (Alden Pederson),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Damon chtěl zařidit sponzorstvi pro cely tym ale nakonec to bylo zase jen pro něho ale dobře to pak otočil na te tiskovce a je dobře že si urovnal i vztah s matkou, jinak Simone byla fakt pohotova když se chtěla zkamaradit s Theou a uspořadala ji oslavu a bylo mi ji lito když na tu oslavu z jejich přatel nikdo nepřišel ale aspon si pak upřimně promluvila se Simone jak to ma a jsem zvědav jestli ma škola fakt obrovske problemy když odložili definitivy.

redaktor
7.5.2023 | 15:04:34

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama