All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
100/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

S01E08: Just a Friend

S01E08: Just a Friend

Když jede Damon na otočku domů, aby získal od svého otce odpovědi ohledně adopce, Simone všeho nechá, aby mu byla podporou. Thea a Nathaniel se zapojí do života v sesterstvu tím, že pomohou s galavečerem, avšak zjišťují, že s pravidly sesterstva to není tak snadné. JR nyní už ví, co chce a je připraven za to bojovat a Keisha se snaží dostat Cama z jeho komfortní zóny. Amara mezitím bojuje za svou práci, když se objeví video, ve kterém kritizuje Bringston.

cz sk
18.4.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Dawn Wilkinson
Scénář: Megan McNamara

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Leonard Roberts (Zeke Allen), Derek Rivera (Santiago Reyes), Tamberla Perry (Keena Sims), Randy J. Goodwin (Xavier Sims), Heather Harris (Gabrielle), Renee Harrison (Aqueelah), Lauren Chanel (Margo), Sebastian Armani (Cole Higgins), Michael Evans Behling (Jordan Baker – hlas),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E13: Irreplaceable

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Druhý semestr na Bringstonu proběhne

Druhý semestr na Bringstonu proběhne

Stanice The CW dnes přinesla dobré zprávy pro seriál All American: Homecoming, jelikož bylo potvrzeno, že se v nové sezóně vrátí s druhou sérií. Můžeme předpokládat, že se v programu opět připojí ke svému staršímu sourozenci.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama