All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S01E10: Move On

S01E10: Move On

Simone dělá radost její dobrovolničení a dostane nápad na velký projekt, u nějž se dočká pomoci od nečekaného spojence. Damon se chce dozvědět o otcově spojení se Celine, což přinese překvapivá odhalení. Keisha a Cam se nepohodnou, díky čemuž si Keisha uvědomí, že se musí nadále soustředit sama na sebe. Thea se vzpamatovává z nedávné události a rozhodne se čelit svým obavám. Mezitím Amara zjišťuje, kdo po ní jde, ale zdá se, že ji podpora z vedení nečeká. Místo toho ji získá od někoho překvapivého.

cz sk
2.5.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Eric Dean Seaton
Scénář: Hollie Overton

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Leonard Roberts (Zeke Allen), Crystal Lee Brown (Celine Raymond), Shelli Boone (Tina Hicks), Renee Harrison (Aqueelah), Erica Tazel (Veronica Skinner), Jayna Pierre (Mya), Anton Peeples (kouč Lowe), Kareem Lewis (Kevin Richardson), Jazlyn Martin (Lisa), Lesette Latimer (Jerika), Erin Coker (Lana Jones),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že by mě zajimalo co myslela Veronica tim co se na Brightonu ma změnit zrovna když bude odchazet a jsem zvědav co Amara zjisti když ma v planu Veronicu vyšetřovat, jinak They mi bylo liuto že se nemohla soustředit ale udělala spravnou věc že Kevina nahlasila a jsem zvědav jestli ji vztah s Damonem vyjde a jsem zvědav jak si ted Damon a JR vyrovnaji s přiznanim Celine že jsou možna bratři ale pak by ten test byl chybny a jsem zvědav na Keishu jestli ji psychyatrička pomuže aby měla zdravy vztah.

redaktor
7.5.2023 | 20:50:58

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama