All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E06: Free Your Mind

S02E06: Free Your Mind

Simone se stále nedočkala sesterského pouta od svých tenisových spoluhráček a tak ji zaujme možnost připojit se k sesterstvu, ale narazí na pár překážek. Marcus pověří Damona a JR, aby se postarali o potenciálního hvězdného baseballového rekruta, ale nečekané napětí mezi nimi všechno pokazí. Nate pojme každoroční akci Měsíc černošské historie inkluzivněji, ale ne každý je z toho nadšený. Thea se touží vrátit na kurt a musí se tudíž rozhodnout, jaký průběh kvůli své kariéře zvolí. Amara a Marcus se mezitím střetnou se vzdorem, když se pokoušejí říci pravdu.

cz sk
21.11.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Keesha Sharp
Scénář: Megan McNamara & Charia Rose

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Camille Hyde (Thea Mays), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Joe Holt (Jessie Raymond, Sr.), Leonard Roberts (Zeke Allen), Renee Harrison (Aqueelah), Taylor Polidore (Tootie), Sabrina Revelle (Elaine Loni), Jamad Mays (Rome), Blake Brewer (Nico Logan), Alana Bright (Melody), Landyn Lu (Jerry Ikeda), Eric Wright (Wes), Kane Parks (Quintin),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu když se Damon a JR škadlili kvuli tomu že Damona chtěli do spolku a trochu to přepiskli a nemělo chybu jak se Damon dozvěděl že za tim unikem muže byt Lando a nemělo chybu jak mu Simone řekla at se ji neplete do milostneho života jinak Thea by měla poslechnout doktora a trenerku protože nic nestoji za to aby stavěla tenis nad zdravotnim stavem a jsem zvědav jestli se ji to vymsti.

redaktor
9.8.2023 | 22:36:55

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama