All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E07: Integrity

S02E07: Integrity

Simone se pokouší zlomit svou dlouhotrvající tenisovou kletbu, ale zároveň musí řešit drama s kluky a ještě jedno drama ze své minulosti. Damon a Thea se chystají strávit víkend pryč o samotě, avšak jejich plány naruší významný zápas a interview. Marcuse zklamou jisté novinky a obrací se na Amaru pro podporu. Cam si hraje na dohazovače pro JR a návštěva tanečního absolventa zvyšuje laťku pro Keishu, která neví, jak takový nátlak ustát.

cz sk
28.11.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Steve Acevedo
Scénář: Hollie Overton

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Greta Onieogou (Layla Keating), Joe Holt (Jessie Raymond, Sr.), Martin Bobb-Semple (Orlando Johnson), Derek Rivera (Santiago Reyes), Heather Harris (Gabrielle), Sabrina Revelle (Elaine Loni), Naomi Baker (Nessa), Ciarra Carter (Riva Ducane),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si Thea a Damon naplanovali čas pro sebe ale interview jim pokazilo plany ovšem nemělo chybu jak to potom chtěla Thea napravit a divim se že Damon do toho nešel a pak jsem nečekal že Thea navrhne aby si dali pauzu, jinak by mě zajimalo jaktože Simone vyšel pozitivni test na drogy.

redaktor
9.8.2023 | 23:22:27

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama