All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E10: Dance with My Father

S02E10: Dance with My Father

Simone i Thea jsou připravené získat zpátky svá místa v týmu a jejich trenérka a spoluhráčky je přimějí vypořádat se s přetrvávajícím napětím jedinečným způsobem. Damon pomáhá JR s oslavou velkého milníku, avšak překvapivý host jim oběma poskytne odlišný pohled na rodinnou dynamiku. Keisha chce vycházet se svými tanečními spolužáky, ale následkem toho je na kordy s dvěma osobami, na nichž jí záleží. Kouč Marcus je postaven do obtížné pozice, když jeho šéf a Amara vidí věci jinak.

cz sk
6.2.2023
42 minut

Základní info:

Režie: Leon Lozano
Scénář: Marqui Jackson & Lamont Magee

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Heather Harris (Gabrielle), Joe Holt (Jessie Raymond), Taylor Polidore (Tootie), Robert Gossett (děda Raymond), Asha Kamali (Tammy Hinds), Jason Graham (Fred Taylor), Yvette Cason (Kadira Luther), Darius Levanté (Felix),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak spoluhračky zamkli Theu a Simone v mistnosti aby vyřešili hadanky a jejich spoluprace byla fakt dobra a stejně si pak dobře poradili i na hřišti a nečekal jsem že obě budou v TOP 6, jinak jsem nečekal že si Damon začne se Simone ktera chodi s Landem a jsem zvědav co na to řekne Thea když to zjisti a rodinna hadka Raymondovych fakt neměla chybu jsem zvědav jestli se Damon pokusi navazat vztah se svym otcem a Marcus si zahrava když sabotuje vlastni hrače protože když už o něčem bylo rozhodnuto tak by se to nemělo měnit.

redaktor
10.8.2023 | 11:41:28

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů








Reklama