All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E12: Behind the Mask

S02E12: Behind the Mask

Za rohem je maškarní bál a studenti horečně pracují na svých krocích a posílají a obdržují pozvánky. Keisha si dává záležet na vytvoření choreografie a svou frustraci si vybíjí na Camovi. Simone dostává na starost absolventku z PKZ a musí přemýšlet o své budoucnosti, když se Thea postaví tomu, co by ji mohlo potkat. Damon lituje, že poslechl radu od JR. Nate čeká velmi nečekané překvapení. Mezitím učiní Marcus a Amara první krok novým směrem.

cz sk
20.2.2023
42 minut

Základní info:

Režie: Sylvain White
Scénář: Jeffrey David Thomas

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Martin Bobb-Semple (Orlando Johnson), Heather Harris (Gabrielle), Jamad Mays (Rome), Diahnna Nicole Baxter (Dr. Pace), Casey Gardner (Charlotte Morgan), Darius Boatner (Lou), Jaalen Best (tajný ctitel), Ryan D. Madison (Janine),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že ples byl celkem povedeny ale je mi lito že Thee nevyšel navrat k Damonovi a jsem zvědav jak se Simone rozhodne když ji ted Damon vyznal lasku a taky jakou staž si vybere a taky by mě zajimalo kdo je Nateuv ctitel a Keisha byla fakt pružna když se dokazala vratit zpět do kurzu tance.

redaktor
10.8.2023 | 14:59:56

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama