All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E13: Lose to Win

S02E13: Lose to Win

Když Simone a ostatní bringstonské tenistky jedou na svůj další turnaj, který jsou připraveny vyhrát, nečekaný střet je staví do nebezpečí. Simone, která se ukáže být vůdcem svého týmu, poskytuje sílu v čase vážných potíží. Damon hloubá nad dalším krokem v jedné oblasti svého života a zároveň se vypořádává s novým baseballovým soupeřem, což nakonec bude k užitku. Nathaniel stojí před výzvou a není si jistá, zda ji může přijmout, a Keisha intenzivně pracuje, aby potěšila svou profesorku, což má nemilé následky.

cz sk
13.3.2023
42 minut

Základní info:

Režie: Avi Youabian
Scénář: Charia Rose

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Derek Rivera (Santiago Reyes), Taylor Polidore (Tootie), Sabrina Revelle (Elaine Loni), Diahnna Nicole Baxter (Dr. Pace), Blake Brewer (Nico Logan), Iyana Halley (Wilinda), Freddy D. Ramsey Jr. (Trevor), Jordan Rayanna Wells (Jade), Anthony Notarile (strážník Carter),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě trochu slabši dil, musim řict že dějova linka tenistek mě moc nezajimala ale holky to docela dobře zvladli, jinak musim řict že Paceova je fakt dobra manipulatorka jak donutila Keishu skončit aniž by něco provedla a jsem zvědav jak se ji Keisha hodla pomstit a nečekal jsem že Amara bude chit udělat z nove budovy centrum duševniho zdravi protože nevim jestli tam ostatni budou chtit chodit aby nebyli pro smich a Damon neměl chybu jak vyzval protivniky na souboj a Nate taky neměla chybu když donutila Nica hrat čistou kampan.

redaktor
10.8.2023 | 15:49:33

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama