All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
90/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin)

S02E15: Diary

S02E15: Diary

Zatímco se Simone připravuje na exhibiční utkání, čelí nečekaným překážkám, které jí pomohou se rozhodnout mezi Damonem a Landem. JR se zastane Cama neobvyklým způsobem. Damon se potýká s důležitým rozhovorem a obdrží radu od nečekané osoby. Nate se dozvídá pravdu o svém tajném ctiteli. Keisha spatří svou situaci s doktorkou Paceovou v novém světle a Marcus zaskočí Amaru něčím, co nepředvídala.

cz sk
27.3.2023
42 minut

Základní info:

Režie: Ryan Zaragoza
Scénář: Marqui Jackson

Hrají: Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie Raymond, Jr.), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins), Rhoyle Ivy King (Nathaniel Hardin), Martin Bobb-Semple (Orlando Johnson), Joe Holt (Jessie Raymond), Taylor Polidore (Tootie), Diahnna Nicole Baxter (Dorothea Pace), Jaalen Best (Ryan Craig), Sabrina Revelle (Elaine Loni), Alana Bright (Melody), Porscha Coleman (Crystal), Eric Wright (Wes), Darius Boatner (Lou), Chris V. Pipkin (Terrell), Shaw Purnell (Lenora Hart), Breana Cook (Cortina Westgate),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že by mě zajimalo koho si Simone nakonec vybrala a jak to ovlivni ji a toho koho si nevybrala, jinak jsem zvědav co bude s JR protože vypada že je nemocny a jinak nečekal jsem že Keisha od svych planu ustoupi a nedotahne to s Paceovou dokonce ale aspon dosahla toho že se nad sebou zamyslela jinak jsem nečekal že je Marcus ženaty.

redaktor
10.8.2023 | 17:28:13
tominotomino

Doufám, že si vybrala Landa. Mají spolu mnohem větší chemii než s Damonem.

webmaster
30.3.2023 | 10:44:44

Stav titulků

Epizoda S02E15: Diary

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Svět All American

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama