All American: Homecoming (Sportovní talent: Návrat)
100/100 - 2×

All American: Homecoming(Sportovní talent: Návrat)

Mladá nadějná tenistka z Beverly Hills a elitní baseballový hráč z Chicaga se potýkají s vysokými nároky vysokoškolských sportů, zatímco proplouvají vzestupy, pády a smyslností na počátku životů mladých dospělých, kteří jsou nyní bez dozoru, na prestižní historicky černošské univerzitě.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní
hrají
Geffri Maya (Simone Hicks), Peyton Alex Smith (Damon Sims), Cory Hardrict (Marcus Turner), Kelly Jenrette (Amara Patterson), Sylvester Powell (Jessie 'JR' Raymond), Netta Walker (Keisha McCalla), Camille Hyde (Thea Mays), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

Do Bringstonu se přesune ještě někdo z původního seriálu

Do Bringstonu se přesune ještě někdo z původního seriálu

Již dlouho víme, že se postava Simone v průběhu čtvrté série vydá z Beverly Hills na vysokou školu do Bringstonu a její cestu budeme sledovat ve spin-offu All American: Homecoming. Nyní však prosákla informace, že nebude jediná.

1 0
14.10.2021

Showrunnerka seriálu All American Nkechi Okoro Carroll, která bude zastávat tuto funkci i u spin-offu, prozradila, že se kromě Simone do nového seriálu a na univerzitu Bringston přesune ještě nějaká postava, kterou už známe z původního seriálu. Neprozradila sice, kdo to bude, ale výběr určitě zúžit můžeme.

Nejdříve začneme hlavními postavami z All American. Víme, že Bringston je univerzita pro Afroameričany, tudíž si můžeme vyškrtnou postavy jako jsou Asher nebo JJ. Dále určitě můžeme vyškrtnou ústřední postavu Spencera. Tato trojice tedy jistojistě zůstane v původním seriálu. Nyní se přesouváme k hlavním postavám, u nichž je přesun do nového možný. Největší smysl by dával přesun Jordana, Simonina přítele/skoro­manžela, nicméně on míří na jinou školu a věříme, že kdyby měl být skutečně tím, kdo se přesune, on, tak by to už vyšlo najevo na konci třetí řady, kdy se Simone probírali, jak to bude mezi nimi dál. Co se týče Coop, tak tam je pravděpodobnost taky nízká, jelikož zaprvé nevíme, jestli přežije své zranění a Coop samotnou škola nezajímá a chce se věnovat hudbě. Stejně tak i její přítelkyně Patience. Posledními dvěma možnostmi jsou tak Olivia a Layla a víme, že Olivii se na Bringstonu velmi líbilo, tak uvidíme, jestli se rozhodne vydat tímto směrem.


(Začne na Bringston chodit třeba Olivia? Foto: The CW)

Avšak nesmíme ještě zapomenout na Afroamerické vedlejší postavy. Máme tady například Spencerovu bývalku a momentální kamarádku několika lidí Kiu, která je i aktivistkou za černošská práva, tudíž by na školu dobře zapadla. Další možností je Spencerův nevlastní bratr Darnell, který sice na začátku třetí řady z dění odešel, ale díky traileru ke čtvrté sérii víme, že se zase objeví. Navíc se jedná o oblíbenou postavu u fanoušků, takže i z toho důvodu by dávalo smysl, že by tvůrci s jeho postavou pokračovali v jiném seriálu. No a pak tu ještě máme crenshawské fotbalisty jako jsou Chris, Frausto, Jabari či Cam (nyní už fotbalista za tým Westlake).

Zdroj: TVLine

Koho si tipujete vy, že se přesune do Homecomingu?

Diskuze /1

22Strophe22

Olivia pochybujem, je hlavna postava ako Spencer. Ale zas na druhej strane vieme, ze Simone a Jordan su par, takze by to sedelo aj so spencerom, kedze ma blizko k Olivii, myslim si, ze budu spolu. Ale i tak pochybujem ze by isla. Ale nasvedcuje vsetko tomu, ze asi ano. Layla si bude este hladat svoju cestu zivota. Asher ma sny byt velkym futbalistom, JJ, ma byt povyseny na hlavnu postavu takze bude zohravat velku rolu v all american, momentalne ked sa im blizi posledny rocnik. Budu hrat proti sebe vo finale, Spencer vs, Jordan a spol. Coop, ak by nahodou neprezila, tak by som povedal, ze Patience bude skor doprovadzat na skolu Simone a bude sa venovat hudbe tak ci tak.

long story short – my result is – Olivia a Patience.

velky otaznik je pre Spenceroveho step brother – ci bude sa venovat futbalu alebo nie, kedze odcestoval za mamkou do Nemecka za nejakych okolnosti.

15.10.2021 | 0:09:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E12: Confessions

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Druhý semestr na Bringstonu proběhne

Druhý semestr na Bringstonu proběhne

Stanice The CW dnes přinesla dobré zprávy pro seriál All American: Homecoming, jelikož bylo potvrzeno, že se v nové sezóně vrátí s druhou sérií. Můžeme předpokládat, že se v programu opět připojí ke svému staršímu sourozenci.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama