All American (Fotbalový talent) Epizody - Sezóna 2

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: Hustle & Motivate

  S02E01: Hustle & Motivate

  Po vítězství ve státním šampionátu čelí Spencer James obtížnému rozhodnutí, které by mohlo přeměnit jeho reputaci. Billy si uvědomuje, že musí učinit pár zásadních změn, aby svůj život zase dostal na správnou cestu, zatímco Grace a Corey vedou důležitou rozmluvu týkající se jejich rodiny.

  7.10.2019
  884 000
  42 minut
 • S02E02: Speak Ya Clout

  S02E02: Speak Ya Clout

  Spencer je rozpolcený ohledně toho, kde hrát, ale je zaskočen tím, koho jeho otec přibere do týmu. Jelikož Jordan nebere blížící se fotbalový zápas vážně, musí čelit následkům. Layla se naštve na Spencera, když se Olivia prořekne ohledně jeho fotbalových plánů. Coop mezitím opět najde svůj hlas, a to díky hudbě, což by mohlo pomoci překlenout propast mezí ní a její mámou.

  14.10.2019
  686 000
  42 minut
 • S02E03: Never No More

  S02E03: Never No More

  Spencer dává svému otci ultimátum ohledně jeho nového hráče, ale po rozhovoru s Jordanem si skutečně uvědomuje, co ho tak zatěžuje. Když Coop ve škole ukáže svou rapovací dovednost, začne si více věřit a rozhodne se jít do bitvy ve freestyleu. Olivia se na popud Laury neochotně přidává do skupiny Sola Muse, ale záhy zjišťuje, že jí to možná pomůže vybudovat si svou vlastní identitu. Layla stále není sama sebou a Spencer začne mít obavy poté, co něco uvidí.

  21.10.2019
  678 000
  42 minut
 • S02E04: They Reminisce Over You

  S02E04: They Reminisce Over You

  Když se Spencer snaží promluvit s Laylou o tom, co se s ní děje, věci nejdou tak, jak doufal. Billy, Grace a Corey jdou na sraz střední školy po 25 letech, což vyvolá spoustu vzpomínek a nevyřízených účtů. Laura se rozzlobí, když zjistí, že Jordan našel způsob, jak obejít domácí vězení. Asher hledá podporu u Olivie, když ho chce vidět někdo z jeho minulosti.

  28.10.2019
  705 000
  42 minut
 • S02E05: Bring the Pain

  S02E05: Bring the Pain

  Poté, co Spencerova a Oliviina snaha pomoct Layle dopadne špatně, Layla předstírá, že je vše v pořádku a uspořádává narozeninovou párty pro Olivii a Jordana. Spencer na tom není kvůli novinkám o Coreym nejlépe, ale je donucen jít na večeři s největším fotbalovým podporovatelem, která se však vůbec nevyvíjí dobře. Coop je připravená nahrávat hudbu, jakou chce, ale Preach se ji pokouší přemluvit k vyzkoušení něčeho, co není jejím stylem. Jordan se ocitá v potížích a obrací se na svého otce pro pomoc, kvůli čemuž musí Billy udělat to, co je nejlepší pro rodinu, a to i přes nelibost Laury.

  11.11.2019
  717 000
  42 minut
 • S02E06: Hard Knock Life

  S02E06: Hard Knock Life

  Odvetný zápas mezi Beverly Eagles a South Crenshaw vytváří napětí mezi hráči, o to víc, když Darnell navrhne sázku, kterou Spencer nemůže odmítnout. Jordan si uvědomuje, že potřebuje pomoc a vyhledá podporu u Billyho a Laury. Olivia a Asher se snaží zjistit, co pro ně představuje budoucnost. Coop se obrací na Laylu, aby jí pomohla s písničkou a aby byla zadobře s jejím tátou, avšak není připravená na to, co se dozví.

  18.11.2019
  684 000
  42 minut
 • S02E07: Coming Home

  S02E07: Coming Home

  Spencer, Grace, Dillon a Darnell se vzpamatovávají z informace, kvůli které Corey nejspíš odjel a vydávají se ho nalézt. Když ho najdou, snaží se ho přemluvit, aby se s nimi vrátil domů, ale nakonec je tento víkend tím, co všichni potřebovali. Billy nadále vyvíjí úsilí, aby byla jejich rodina opět pohromadě a sjedná schůzku s rodinnou terapeutkou, aby jim pomohla určit jejich další kroky. Během sezení zadá terapeutka Olivii a Jordanovi samostatný úkol, díky kterému se o sobě dozvědí to, co dosud nevěděli.

  25.11.2019
  680 000
  42 minut
 • S02E08: Life Goes On

  S02E08: Life Goes On

  S tím vším, co se děje, není Spencer schopný se radovat ze svého fotbalového ohodnocení a nalézá pomoc u Layly, která si však uvědomí, že její rada možná nemusí být tou nejlepší nejen pro kohokoliv, ale i pro ni samotnou. Jordan obdrží další nečekané novinky a Laura učiní rozhodnutí o tom, kde si ona s Billym stojí. Asher se mezitím dočká od svých rodičů objasnění ohledně toho, co se stalo minulý rok, což nakonec pomůže Asherovi a Olivii vyřešit jejich společnou záležitost.

  2.12.2019
  695 000
  42 minut
 • S02E09: One of Them Nights

  S02E09: One of Them Nights

  Dillon je naštvaný, že tu Spencer pro něj pořádně není, tak se mu to Spencer snaží vynahradit tím, že mu pomáhá s prodejem lístků na Coopinu show, ale místo toho jsou konfrontováni policisty. Coop je otřesená ze setkání s Tyronem, ale naštěstí ví, že má na své straně Preache. Billy se snaží přimět Jordana a Olivii, aby si s ním vyrazili a vytvořili si tak nějaké nové vzpomínky, ale vše nejde podle plánu. Layla mezitím naváže nové přátelství s někým, kdo rozumí tomu, čím si prochází, ale také si uvědomí, že jsou zde pro ni i Spencer a Olivia.

  20.1.2020
  642 000
  42 minut
 • S02E10: Protect Ya Neck

  S02E10: Protect Ya Neck

  Tyron je zpět v ulicích, kvůli čemuž je Spencer až přehnaně ochranářský vůči Coop a Lauře a dostane se tak na neprobádané území. Olivia je nervózní kvůli nadcházejícímu plesu SoLA Muse a snaží se opřít o Ashera, ale ten se zdá být soustředěný na fotbal víc než kdy jindy. Coop a Patience se snaží dostat zpátky do tempa, ale vše se zhorší, když vyjde najevo Coopina žárlivost. Jordan upozorní Billyho na něco, co viděl na sociálních sítích, což začne Billymu dělat trochu starosti.

  27.1.2020
  657 000
  42 minut
 • S02E11: Crossroad

  S02E11: Crossroad

  Spencer je ve špatném stavu a proto Grace, Billy, Laura, Olivia a Layla spěchají, aby byli po jeho boku. S vědomím, že musí učinit velké rozhodnutí, komunity z Crenshaw a Beverly Hills se shromáždí kolem něj, aby mu dali najevo svou podporu. Spencer požádá Coop o laskavost, ale nějakým způsobem jdou věci od desíti k pěti. Jordan a jeho spoluhráči se rozhodnou pomoci Billymu, zatímco se on stará o jiné záležitosti.

  3.2.2020
  42 minut
 • S02E12: Only Time Will Tell

  S02E12: Only Time Will Tell

  Billy a Grace se obávají, že bude Spencer na sebe moc tlačit, což by mu mohlo v dlouhodobém měřítku uškodit. Odhodlaní zajistit si svou fotbalovou budoucnost se Spencer, Darnell a Jordan rozhodnou jít spolu podívat na fotbal na vysoké, ale Darnell by mohl o svou šanci přijít kvůli někomu blízkému. Asherovi spoluhráči a Olivia si začínají všímat rozdílu v Asherově výkonu a chování na hřišti i mimo něj a uvažují, proč na sebe tak tlačí. Layla si myslí, že ví, co chce udělat se svou budoucností a potřebuje k tomu pomoc od Coop.

  10.2.2020
  42 minut
 • S02E13: The Art of Peer Pressure

  S02E13: The Art of Peer Pressure

  Spencer je připraven se vrátit k fotbalu, aby udělal dojem na náboráře, ale musí nejdřív Billymu a Grace dokázat, že se nepřepíná a je skutečně připraven. Layla je nadšená ze své a Coopiny hudby, ale Coop je roztržitá kvůli tomu, co se děje v ulicích. Olivia má potíž uvěřit Asherovi a obrací se na Billyho pro pomoc. Jordan učiní správnou věc a vykročí, aby pomohl příteli. Zatímco se závod o pozici okresního návladního blíží ke konci, Laura se snaží, aby nebyla odstavena na vedlejší kolej špinavou kampaní jejího oponenta.

  17.2.2020
  42 minut
 • S02E14: Who Shot Ya

  S02E14: Who Shot Ya

  Spencer se strachuje, že Coop nebere nic vážně a proto požádá Laylu o pomoc. Olivia uvažuje, jestli udělala správně, když řekla Billymu o Asherovi, kvůli čemuž musí Billy učinit těžké rozhodnutí, aby ochránil svůj tým. Coop se cítí být zavalená ostatními a učiní rozhodnutí o své potenciální budoucnosti. Laura ví, že má Jordan velké srdce, ale starosti jí dělá jeho vztah se Simone.

  24.2.2020
  42 minut
 • S02E15: Stakes Is High

  S02E15: Stakes Is High

  Spencer vzdoruje Billyho přání a obejde ho, aby dostal to, co chce. Olivia a Asher se cítí provinile z různých důvodů, když přijde na Billyho a pozici, do které ho dostali. Layla nadále pomáhá Coop s její hudbou, díky čemuž Coop obdrží nabídku, kterou nečekala. Jordan se pokusí o něco, aby pro Simone všechno ulehčil.

  2.3.2020
 • S02E16: Decisions

  S02E16: Decisions

  Když se Spencer doslechne, že má dojít ke změnám se střední školou South Crenshaw, on a jeho přátelé se s tím rozhodnou něco udělat, avšak jsou tu jiné problémy, které by ho měly více znepokojovat. Billy učiní rozhodnutí o své budoucnosti, které všechny překvapí. Layla se soutředí na to, aby pro Coop na léto zajistila turné, ale zatím nemá to štěstí. Proto vymyslí jinou taktiku, se kterou jsou všichni spokojení. Asherovi se nabízí příležitost strávit léto se svou mámou, ale není si jistý, jestli by to měl přijmout. Olivia uvažuje, co bude dělat přes léto a Jordan učiní rozhodnutí týkající se jeho osobního života.

  9.3.2020

Stav překladu

Epizoda S02E14: Who Shot Ya

cz50%

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American si na své prodloužení pro druhou sérii musel počkat ze všech seriálu The CW nejdéle. Avšak nyní už to zažívat nemusí, protože byl prodloužen pro novou sezónu společně s dalšími seriály. Navíc jde o jediný seriál stanice, který dosahuje oproti předchozí sezóně lepší sledovanosti.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců