All American (Fotbalový talent) S02E07: Coming Home

S02E07: Coming Home

S02E07: Coming Home

Spencer, Grace, Dillon a Darnell se vzpamatovávají z informace, kvůli které Corey nejspíš odjel a vydávají se ho nalézt. Když ho najdou, snaží se ho přemluvit, aby se s nimi vrátil domů, ale nakonec je tento víkend tím, co všichni potřebovali. Billy nadále vyvíjí úsilí, aby byla jejich rodina opět pohromadě a sjedná schůzku s rodinnou terapeutkou, aby jim pomohla určit jejich další kroky. Během sezení zadá terapeutka Olivii a Jordanovi samostatný úkol, díky kterému se o sobě dozvědí to, co dosud nevěděli.

cz sk
25.11.2019
680 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Jeden z nejlepších dílů seriálu. Spoustu dojemných scén a emočních rozhovorů, které byly zapotřebí, aby se všechny postavy mohly posunout v životě dál.

webmaster
28.11.2019 | 21:39:11
Billy the Kid

ta druhá serie nám ten fotbal odsunula skoro až na druhou kolej, ale i tak je na co koukat, prostě dojemný díl :) a ten konec jsem tak trochu čekal :)

27.11.2019 | 15:49:14
Fojtka9

Tohle byl hodně silný díl!!!

27.11.2019 | 10:52:24

All American (Fotbalový talent)
91/100 - 14×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | The CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience)

Nepřehlédněte

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American si na své prodloužení pro druhou sérii musel počkat ze všech seriálu The CW nejdéle. Avšak nyní už to zažívat nemusí, protože byl prodloužen pro novou sezónu společně s dalšími seriály. Navíc jde o jediný seriál stanice, který dosahuje oproti předchozí sezóně lepší sledovanosti.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců