All American (Fotbalový talent) S02E08: Life Goes On

S02E08: Life Goes On

S02E08: Life Goes On

S tím vším, co se děje, není Spencer schopný se radovat ze svého fotbalového ohodnocení a nalézá pomoc u Layly, která si však uvědomí, že její rada možná nemusí být tou nejlepší nejen pro kohokoliv, ale i pro ni samotnou. Jordan obdrží další nečekané novinky a Laura učiní rozhodnutí o tom, kde si ona s Billym stojí. Asher se mezitím dočká od svých rodičů objasnění ohledně toho, co se stalo minulý rok, což nakonec pomůže Asherovi a Olivii vyřešit jejich společnou záležitost.

cz sk
2.12.2019
695 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

začína to nabirat na obratkách, Lyla jde do úsatvu, Spencer končí, Jordan nemá dítě, Olivia+asher, Laura se ze starým chce rozvést a Coop zažíva radost a na konci šok. No lépe to skončit nemohlo...... :)

6.12.2019 | 18:46:31

All American (Fotbalový talent)
91/100 - 13×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | The CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Cody Christian (Asher Adams), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Jalyn Hall (Dillon James), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Greta Onieogou (Layla Keating), Samantha Logan (Olivia Baker), Taye Diggs (Billy Baker), Daniel Ezra (Spencer James), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Karimah Westbrook (Grace James)

Stav překladu

Epizoda S02E16: Decisions

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American si na své prodloužení pro druhou sérii musel počkat ze všech seriálu The CW nejdéle. Avšak nyní už to zažívat nemusí, protože byl prodloužen pro novou sezónu společně s dalšími seriály. Navíc jde o jediný seriál stanice, který dosahuje oproti předchozí sezóně lepší sledovanosti.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců