All American (Fotbalový talent) S02E08: Life Goes On

S02E08: Life Goes On

S02E08: Life Goes On

S tím vším, co se děje, není Spencer schopný se radovat ze svého fotbalového ohodnocení a nalézá pomoc u Layly, která si však uvědomí, že její rada možná nemusí být tou nejlepší nejen pro kohokoliv, ale i pro ni samotnou. Jordan obdrží další nečekané novinky a Laura učiní rozhodnutí o tom, kde si ona s Billym stojí. Asher se mezitím dočká od svých rodičů objasnění ohledně toho, co se stalo minulý rok, což nakonec pomůže Asherovi a Olivii vyřešit jejich společnou záležitost.

cz sk
2.12.2019
695 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

začína to nabirat na obratkách, Lyla jde do úsatvu, Spencer končí, Jordan nemá dítě, Olivia+asher, Laura se ze starým chce rozvést a Coop zažíva radost a na konci šok. No lépe to skončit nemohlo...... :)

6.12.2019 | 18:46:31

All American (Fotbalový talent)
91/100 - 14×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | The CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience)

Nepřehlédněte

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American si na své prodloužení pro druhou sérii musel počkat ze všech seriálu The CW nejdéle. Avšak nyní už to zažívat nemusí, protože byl prodloužen pro novou sezónu společně s dalšími seriály. Navíc jde o jediný seriál stanice, který dosahuje oproti předchozí sezóně lepší sledovanosti.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců