All American (Fotbalový talent) S02E10: Protect Ya Neck

S02E10: Protect Ya Neck

S02E10: Protect Ya Neck

Tyron je zpět v ulicích, kvůli čemuž je Spencer až přehnaně ochranářský vůči Coop a Lauře a dostane se tak na neprobádané území. Olivia je nervózní kvůli nadcházejícímu plesu SoLA Muse a snaží se opřít o Ashera, ale ten se zdá být soustředěný na fotbal víc než kdy jindy. Coop a Patience se snaží dostat zpátky do tempa, ale vše se zhorší, když vyjde najevo Coopina žárlivost. Jordan upozorní Billyho na něco, co viděl na sociálních sítích, což začne Billymu dělat trochu starosti.

cz sk
27.1.2020
657 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Takový tanec se u těchto příležitostí běžně v seriálech nevyskytuje, což jen potěšilo. Jen mě mrzí, že vytvářejí napětí ve vztahu mezi Olivií a Asherem. Ti dva prostě musí být spolu.

webmaster
1.2.2020 | 9:59:06

All American (Fotbalový talent)
91/100 - 14×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | The CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience)

Nepřehlédněte

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American nemusí tentokrát na své prodloužení dlouho čekat

All American si na své prodloužení pro druhou sérii musel počkat ze všech seriálu The CW nejdéle. Avšak nyní už to zažívat nemusí, protože byl prodloužen pro novou sezónu společně s dalšími seriály. Navíc jde o jediný seriál stanice, který dosahuje oproti předchozí sezóně lepší sledovanosti.

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců