All American (Fotbalový talent) S03E01: Season Pass

S03E01: Season Pass

S03E01: Season Pass

Spencer musí přejít do obrany, když vyjde rozhovor, který poskytl a který rozhodí jeho bývalé spoluhráče, kteří se nechají unést svými emocemi. Coop a Layla se vracejí z turné a zatímco se Coop snaží přijít na to, co se přihodilo Patience, pokouší se i zjistit, proč je zpátky Tyronova sestra. Billy se těší na nový začátek na střední škole v Crenshaw, ale nejdřív musí stanout tváří v tvář něčemu ze své minulosti, co by mohlo představovat překážku k jeho úspěchu. Jordan a Simone se mezitím potýkají s rozloučením s někým bližním.

cz sk
18.1.2021
1 053 000
42 minut

Základní info:

Režie: Michael Schultz
Scénář: Nkechi Okoro Carroll

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Hunter Clowdus (JJ Parker), Spence Moore II (Chris Jackson), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron), Lamon Archey (D'Angelo Carter), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Merrick McCartha (Robert Hicks), Adain Bradley (Dane Kohler), Amaris Davidson (Renata Booth), Christina Webber (Billyho máma), Darryl Dunning II (Tariq Douglas),…

Foto: The CW

Trailer k třetí sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

All American (Fotbalový talent)
93/100 - 16×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks)

Stav překladu

Epizoda S03E07: Roll the Dice

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Před měsícem jsme se dozvěděli, že The CW uvažuje o spin-offu k All American, který se zaměří na postavu Simone Hicksové na univerzitě. Nyní je pilot odsouhlasen a uvidíme ho v rámci třetí série.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás