All American (Fotbalový talent) S03E03: High Expectations

S03E03: High Expectations

S03E03: High Expectations

První zápas sezóny se blíží a Spencer začíná pociťovat tlak na hřišti i mimo něj. Proto se svěří Layle, která asi ví, jak mu pomoct. Když jsou nyní Spencer a Billy pryč, Jordan si uvědomuje, že se musí postavit do čela. Asher se snaží mluvit s Olivií o létě, ale ona se tomuto tématu snaží za každou cenu vyhýbat. Coop není úplně přesvědčená o tom, že má Tyronova sestra Mo dobré úmysly a možná je jen paranoidní, zejména když se dozví důležité informace související se Spencerem.

cz sk
1.2.2021
662 000
42 minut

Základní info:

Režie: Kristin Windell
Scénář: John A. Norris

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Hunter Clowdus (JJ Parker), Spence Moore II (Chris Jackson), Abraham D. Juste (Darnell Hayes), Geffri Maya (Simone Hicks), Alondra Delgado (Vanessa Montes), Noah Gray-Cabey (Frausto), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Alexandra Barreto (trenérka Montesová), Ryan McPartlin (Manny Tramack),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

All American (Fotbalový talent)
93/100 - 16×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks)

Stav překladu

Epizoda S03E06: Teenage Love

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Před měsícem jsme se dozvěděli, že The CW uvažuje o spin-offu k All American, který se zaměří na postavu Simone Hicksové na univerzitě. Nyní je pilot odsouhlasen a uvidíme ho v rámci třetí série.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás