All American (Fotbalový talent) S03E03: High Expectations

S03E03: High Expectations

S03E03: High Expectations

První zápas sezóny se blíží a Spencer začíná pociťovat tlak na hřišti i mimo něj. Proto se svěří Layle, která asi ví, jak mu pomoct. Když jsou nyní Spencer a Billy pryč, Jordan si uvědomuje, že se musí postavit do čela. Asher se snaží mluvit s Olivií o létě, ale ona se tomuto tématu snaží za každou cenu vyhýbat. Coop není úplně přesvědčená o tom, že má Tyronova sestra Mo dobré úmysly a možná je jen paranoidní, zejména když se dozví důležité informace související se Spencerem.

cz sk
1.2.2021
662 000
42 minut

Základní info:

Režie: Kristin Windell
Scénář: John A. Norris

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Hunter Clowdus (JJ Parker), Spence Moore II (Chris Jackson), Abraham D. Juste (Darnell Hayes), Geffri Maya (Simone Hicks), Alondra Delgado (Vanessa Montes), Noah Gray-Cabey (Frausto), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Alexandra Barreto (trenérka Montesová), Ryan McPartlin (Manny Tramack),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, jsem rada že Asher řekl Liv pravdu ale myslim že vztah jim to moc nezachrani zvlast když Liv vic bavi se Spencerem a ten jeji problem jsem zvědav jestli Asher přijde na nějake jeji tajemstvi a jsem zvědav na Darnella jak to bude mit ted když se jeji matce stalo něco vazneho jak to ovlivni tym a Jordan jako kapitan byl dobry jak jim řekl co si mysli a jsem zvědav na Coop co bude dělat dal jestli bude hledat odpovědi na svoje konspirace

29.8.2021 | 11:47:37

All American (Fotbalový talent)
93/100 - 18×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience Roberts), Geffri Maya (Simone Hicks), Hunter Clowdus (JJ Parker)

Stav překladu

Epizoda S03E19: Surviving the Times

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Spin-off AA: Homecoming se dočkal své objednávky

Spin-off AA: Homecoming se dočkal své objednávky

Spin-off o životě Simone Hicksové na univerzitě se skutečně dočkal od stanice The CW seriálové objednávky. V příští sezóně se tak můžeme těšit na dvojnásobnou nálož All American. Co se týče backdoor pilotu, ten bychom měli vidět 5. července v sedmnácté epizodě.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás