All American (Fotbalový talent) S03E04: My Mind's Playing Tricks On Me

S03E04: My Mind's Playing Tricks On Me

S03E04: My Mind's Playing Tricks On Me

Po Laylině radě zajít za terapeutem se Spencer snaží přijít na kloub svému problému, což vede k šokujícímu odhalení. Jordanovi začne dělat obavy Simonino chování, ale když zjistí, co za tím stojí, snaží se jí být oporou. Ačkoliv je Asher stále suspendovaný, snaží se Montesové ukázat, co v něm je a nějak si vysloužil potenciální místo v týmu. Coop má mezitím v plánu nahrát hudební video a obrátí se na komunitu pro pomoc, zatímco Layla a její otec se pohádají ohledně Patience.

cz sk
8.2.2021
804 000
42 minut

Základní info:

Režie: Kelli Williams
Scénář: Jameal Turner

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Hunter Clowdus (JJ Parker), Abraham D. Juste (Darnell Hayes), Geffri Maya (Simone Hicks), Alexandra Barreto (trenérka Montesová), Mitchell Edwards (Cameron), Brent Jennings (Willy Baker), Mike Merrill (Christian Mosley), Eugene Byrd (Dameon Spears), Darryl Dunning II (Tariq Douglas), Erica Michelle (Shanelle), Keena Ferguson (Gayle), Zylan Brooks (paní Lawsonová),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

All American (Fotbalový talent)
93/100 - 16×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks)

Stav překladu

Epizoda S03E06: Teenage Love

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Před měsícem jsme se dozvěděli, že The CW uvažuje o spin-offu k All American, který se zaměří na postavu Simone Hicksové na univerzitě. Nyní je pilot odsouhlasen a uvidíme ho v rámci třetí série.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás