All American (Fotbalový talent) S03E05: How Come

S03E05: How Come

S03E05: How Come

Po obdržení prozíravé radu podrží Spencer a zbytek týmu Chrise, aby mu pomohli s jeho traumatem, díky čemuž si Spencer uvědomí, že je načase být upřímný ke Coop, aby překonal to své. Laura si začne dělat větší starosti o Olivii a její střízlivost, když si všimne změny v jejím chování, kvůli čemuž učiní krok, který by mohl ohrozit jejich vztah. Jordan je na lavičce během zápasu, ale jeho horlivost po tom, aby byl na hřišti, může mít dlouhodobé následky. Layla je ve slepé uličce ohledně své žaloby, a proto vezme Patience záležitosti do svých rukou s vědomím, že Coop nebude ráda, až to zjistí.

cz sk
15.2.2021
754 000
42 minut

Základní info:

Režie: Kelli Williams
Scénář: Robert D. Doty

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience), Hunter Clowdus (JJ Parker), Spence Moore II (Chris Jackson), Alexandra Barreto (trenérka Montesová), Erica Peeples (Monique Stephanie Moore), Noah Gray-Cabey (Frausto), Ryan McPartlin (Manny Tramack), Gracie Dzienny (Amber), Eugene Byrd (Dameon Spears),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

All American (Fotbalový talent)
93/100 - 16×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks)

Stav překladu

Epizoda S03E06: Teenage Love

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Pilot spin-offu o Simone dostává zelenou

Před měsícem jsme se dozvěděli, že The CW uvažuje o spin-offu k All American, který se zaměří na postavu Simone Hicksové na univerzitě. Nyní je pilot odsouhlasen a uvidíme ho v rámci třetí série.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás