All American (Fotbalový talent) S03E06: Teenage Love

S03E06: Teenage Love

S03E06: Teenage Love

Se vším, co se teď děje, potřebuje Spencer chvíli času o samotě, aby si pročistil hlavu, a rozhodne se jet na rodinnou chatu, kde jej překvapí příjezd jeho přátel. Vypadá to, že se zde všichni baví, dokud nevyjdou na světlo tajemství, která si některé páry budou muset ujasnit. Coop se pořád nevzpamatovala z toho, co jí Spencer řekl a na naléhání Patience se na chatu vydává rovněž, aby si se Spencerem vše vyříkala. Billy se mezitím pustí v domě do několika oprav, když se ale věci zvrtnou, Billy a Laura spolupracují, aby problém vyřešili.

cz sk
22.2.2021
737 000
42 minut

Základní info:

Režie: Nikhil Paniz
Scénář: Lorna Osunsanmi & Carrie Gutenberg

Hrají: Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience), Hunter Clowdus (JJ Parker), Geffri Maya (Simone Hicks), Alondra Delgado (Vanessa Montes), GG Townson (Lil Jewel), Chad L. Coleman (Corey James – hlas)

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VictoriaF

Souhlas s komentářem tominotomino. Ale za mě průměrnější epizoda.

2.3.2021 | 21:58:05
tominotomino

Super díl. Ať už víkendový výlet s přáteli nebo scény mezi Billym a Laurou. Ti dva se už brzy zase musejí dát dohromady.

Jen mě mrzí, že už asi není naděje na to, aby byli Ash a Liv spolu. Je to škoda, protože mě k sobě skvěle pasují a nechci, aby se Liv dala dohromady se Spencerem. Ti mi připadají spíš jako bratr se sestrou, než že by mezi nimi měla vzkvést romance. Zajímalo by mě, jestli bylo vždy v plánu, že se postupně dají Spencer a Liv dohromady, nebo jestli je to jen odpověď fanouškům, kteří ty dva moc chtějí spolu.

webmaster
25.2.2021 | 10:09:14

All American (Fotbalový talent)
93/100 - 17×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Jalyn Hall (Dillon James), Chelsea Tavares (Patience), Geffri Maya (Simone Hicks)

Stav překladu

Epizoda S03E09: Testify

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte tuto epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Peyton Alex Smith a další se přidávají k obsazení spin-offu

Potenciální spin-off seriálu All American, který ponese název All American: Homecoming, se bude soustředit na postavu Simone Hicksové a postavu, jenž si zahraje herec Peyton Alex Smith ze seriálu Legacies. K nim se přidává ještě dalších pět herců.

Reklama

Aktualizace postav

Zde budeme přidávat nové profily postav, které jsme připravili.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás